27. října 2017

MAX Immo posiluje tým o J. Fellthama

MAX Immo posiluje tým o J. Fellthama

Přední realitní a poradenská společnost MAX Immo s potěšením oznamuje jmenování Jérôma Felthama (29) na manažerskou pozici ve svém investičním týmu v Praze.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

Jérôme přišel do MAX Immo z české investiční firmy PasserInvest Group, kde se v rámci své pozice v obchodním oddělení zabýval také komerčními nemovitostmi. Spolupracoval s prestižními společnostmi na řadě projektů po celém světě – např. s Shigeru Ban v Tokiu, Andres Remy v Argentině či Philippe Starck na hotelovém projektu v Singapuru.

Jérôme aktuálně studuje magisterský program zaměřený na nemovitosti na britské College of Estate Management, kterou chce ukončit jako člen prestižní Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS). Je držitelem magisterského titulu v oboru Architektura, interiér a design na CAD Brussels University v Belgii.

„Jsem si jistý, že Jérômův talent, zkušenosti a motivace budou pro naši společnost velmi přínosné,“ říká Carlo Gradl, CEO MAX Immo, „jsme rádi, že ho máme v týmu, a těšíme se na dlouhé a úspěšné partnerství.“

Jérôme je britský občan, vyrůstal v Belgii a hovoří francouzsky a anglicky. Mezi jeho koníčky patří golf, motorové čluny, cestování a vaření.

Zdroj a foto: MAX Immo

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde