14. října 2018

Michal Dostál se stává novým vedoucím marketingu ve společnosti Cushman & Waklefield

Michal Dostál se stává novým vedoucím marketingu ve společnosti Cushman & Waklefield

Praha, 4. října 2018 – Michal Dostál se stává vedoucím marketingu ve společnosti Cushman & Wakefield. Do společnosti přichází ze společnosti Linet, kde zastával funkci marketingového managera pro region střední a východní Asie. Na pozici vedoucího marketingu nastupuje za Ditu LaRue, která odchází na mateřskou dovolenou.

Michal Dostal

Michal má dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu, v které působí již více jak 10 let. Rovněž zná prostředí komerčních realit, od roku 2013 zastával pozici marketingového managera ve společnosti PPF Real Estate. Zde měl na starosti nastavení komunikační strategie a marketingovou podporu všech budov portfolia. V jeho poslední pozici marketingového managera ve společnosti Linet nastavil a řídil marketingové strategie k navýšení prodejů společnosti v rámci trhu střední a východní Asie.

Ve společnosti Cushman & Wakefield Michal povede korporátní marketing a spolu se zbytkem marketingového týmu bude naplňovat marketingové a komunikační cíle jednotlivých oddělení společnosti.

Michal vystudoval University of Queensland v oboru Hotelový a turistický management. Má 2 děti a rád sportuje.