10. února 2019

Modřanský Háj je o krok blíže úspěšnému dokončení

Modřanský Háj je o krok blíže úspěšnému dokončení

Avestus Real Estate, developer rezidenčního projektu Modřanský Háj, završil kolaudaci infrastruktury pro jeho závěrečnou fázi. Komunikace a veškeré sítě jsou nyní připraveny pro 17 pozemkových parcel, které jsou invenčním zájemcům k dispozici pro individuální výstavbu, i pro rodinné domy v rámci stavební etapy Modřany Villas, z nichž prvních 16 se právě dokončuje a zbývajících 46 začne vznikat na jaře tohoto roku.

Aktuální nabídku developerských projektů najdete zde

Modransky_Haj_(1)

Foto: Modřanský háj

Pro finální fázi získal Avestus kolaudační souhlas na základě zkompletování infrastruktury pro parcely určené k individuální výstavbě a pro výstavbu rodinných domů. Těch v rezidenčním komplexu přiléhajícím k lesům Modřanské rokle vyroste celkem 62, z nichž prvních 16 je již téměř dokončeno. Domy se zahradami, jejichž velikost se bude pohybovat mezi 250 a 480 metry čtverečními, a dvěma parkovacími místy budou dostupné v dispozicích od 4+kk přes 4+1 až po 5+1, s cenami startujícími na
9,7 milionu korun bez DPH.

Díky úspěšné kolaudaci infrastruktury je nyní v Modřanském Háji připraveno 17 kompletně zasíťovaných parcel, z nichž k dnešku již téměř polovina našla své majitele, kteří si přejí vytvořit bydlení zcela po svém.

Rodinné domy i pozemky určené k výstavbě spojují veškeré benefity Modřanského Háje: blízkost přírodě s krásnými výhledy, intimní a bezpečnou atmosféru ideální pro rodinné bydlení, dobrou dostupnost do centra metropole v řádu několika málo desítek minut, ale i služby a občanskou vybavenost v bezprostředním okolí: školy, školky, golfové hřiště, tenisovou halu, půjčovnu kol či nedalekou populární trať pro in-line brusle.

„Těší nás, že se nám podařilo projekt opět posunout o krok blíže do cílové rovinky. Na základě přetrvávající vysoké poptávky zákazníků po bytech, domech a parcelách v Modřanském Háji jsme přesvědčeni o tom, že i zbývající rodinné domy v rámci stavební etapy Modřany Villas brzy najdou své nové majitele. V současné době jsou již prodány či rezervovány více než dvě třetiny z celkového počtu rodinných domů, které zde postavíme,“ doplnil manažer rezidenční výstavby společnosti Avestus Real Estate David Kříž.

Aktuální nabídku developerských projektů najdete zde