7. ledna 2020

Modřanský Háj zkolaudoval další 4 bytové domy

Modřanský Háj zkolaudoval další 4 bytové domy

Avestus Real Estate, developer rezidenčního projektu Modřanský Háj, oznámil kolaudaci první části druhé fáze výstavby. Týká se 98 jednotek ve 4 bytových domech, do nichž se noví majitelé budou moci začít stěhovat již začátkem tohoto roku. Dalších pět bytových domů je v Modřanském Háji momentálně ve výstavbě a kolaudace se dočkají během letoška.

modransky-haj-16-1382177548

Druhá stavební etapa Modřanského Háje, jež čítá 134 bytů v 9 bytových domech, 5 dvojvil a 3 vily, byla zahájena na začátku března 2018. Kolaudace úspěšně proběhla u prvních 98 bytů a celý rezidenční projekt se tím přiblížil do finále. Kolaudace zbývajících jednotek z této fáze je plánována na tento rok. Zkolaudované jednotky zahrnují byty s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk v budovách typu A, C a D. Součástí všech jsou vlastní balkony či terasy, předzahrádky, zahrady nebo střešní zahrady. Třetina z jednotek měla majitele ještě před plánovaným zahájením výstavby a v současné době jsou bytové jednotky již všechny prodány.

David Kříž, manažer rezidenční výstavby společnosti Avestus Real Estate, říká: „Realizace Modřanského Háje jde podle plánu a časového harmonogramu. O projekt je enormní zájem, a to nás jako developera samozřejmě velice těší. O atraktivitě developmentu svědčí i počet aktuálně dostupných jednotek, jichž už nezbývá mnoho. Na své majitele čeká pár posledních rodinných domů a několik kompletně zasíťovaných parcel připravených pro individuální výstavbu. Ty v nejbližší době navíc projdou úpravou terénu, aby zájemcům vytvořily ještě lepší podmínky pro budoucí výstavbu jejich domu dle vlastních představ.“

Modřanský Háj klade svým konceptem důraz na komfort a bezpečí, sousedskou atmosféru, nadčasovou architekturu a blízkost zeleně. Krásná oblast pražských Modřan-Cholupic je díky skvělému dopravnímu spojení do centra města, dostupností škol, školek a dětských hřišť ideální volbou pro rodiny s dětmi. Zároveň se ale v blízkosti rezidenčního projektu nachází populární sportovní areál s tenisovými, badmintonovými a beachvolejbalovými kurty, cyklostezka vhodná i pro kolečkové brusle či golfové hřiště, což z něj dělá vhodnou volbu pro vyznavače aktivního životního stylu.

Základní informace o komplexu Modřanský Háj:

 • Zahájení výstavby v roce 2010 podle návrhu studia A69-architekti s.r.o.
 • Balkony, terasy, předzahrádky, zahrady a možnost parkování u všech typů nemovitostí
 • 13 bytových domů, 2 dvojvily a 16 rodinných domů dokončeno
 • 9 bytových domů, 46 rodinných domů, 5 dvojvil a 3 prémiové vily ve výstavbě
 • 17 kompletně zasíťovaných pozemků k dispozici pro individuální výstavbu
 • již přes 200 obsazených jednotek
 • Poslední volné domy s plochou 135 až 282,5 metrů čtverečních v ceně od 11 000 020 Kč

Výhody lokality Modřanského Háje:

 • Kvalitní dopravní spojení s centrem metropole autem i hromadnou dopravou
 • Blízkost přírodní památky Modřanská rokle a dalších lokalit k volnočasovým aktivitám
 • Umístění v klidné zástavbě ve svahu na pravém břehu Vltavy
 • Propojenost s okolní krajinou v bezpečné čtvrti ideální pro rodinný život

Více informací naleznete na stránkách Modřanského Háje www.modranskyhaj.cz, jež také umožňují virtuální prohlídku rodinného domu typu 1.