29. října 2017

Nájemci BB Centra se utkali o pohár

Nájemci BB Centra se utkali o pohár

PASSERINVEST GROUP, developer areálu BB Centrum na Praze 4, uspořádal již 16. ročník fotbalového turnaje mezi nájemci o pohár BB C Cup. Vítězný pohár letos předali fotbalové legendy Antonín Panenka a Karol Dobiaš týmu společnosti MARS. Nejlepším střelcem turnaje se stal Petr Janovský ze společnosti Microsoft.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

 

bb centrum fotbal

PASSERINVEST GROUP, přední česká investiční a developerská společnost, se věnuje péči o své nájemce nejen na profesionální úrovni, ale připravuje pro ně i různá neformální setkání třeba právě na fotbalovém hřišti.

Na tradičním turnaji se mezi sebou utkaly týmy společností MARS, Microsoft, MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank), Balance Club Brumlovka, PASSERINVEST GROUP, D. A. S, O2 Czech Republic a Savencia Fromage & Dairy Czech Republic. Vítězem a držitelem putovního poháru BB C CUP se stal tým firmy MARS, na druhém místě se umístil tým Microsoftu a na třetím místě tým společnosti MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank). Nejvíce gólů v turnaji nastřílel Petr Janovský ze společnosti Microsoft a titul nejsympatičtější hráč/hráčka získala Nikola Kubalová ze společnosti PASSERINVEST GROUP.

BB Centrum žije fotbalem i na sociálních sítích. V rámci největšího fotbalového svátku EURO 2016 uspořádalo na svých facebookových stránkách – http://www.facebook.com/BBCentrum – fotografickou soutěž „FANDÍME FOTBALU“. Až do 10. 7. mohou soutěžící zaslat prostřednictvím zprávy nebo komentáře svou fotografii s fotbalovou tématikou. Patrony soutěže jsou Antonín Panenka a Karol Dobiaš.

BB Centrum je jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice. Není to však jen administrativní centrum. BB Centrum tvoří multifunkční komplex s veškerou občanskou vybaveností, nabízí pracovní příležitosti i možnost bydlení, příležitosti pro relaxace, vzdělání, ale i kulturního vyžití. V letošním roce se v areálu BB Centra uskutečnil např. Dětský den, koncert skupiny Olympic a Brouci Band - The Beatles Revival a koncem srpna zde bude na několik dní zastávka Kinobusu.

Novinky a aktuální informace o dění v BB Centru naleznete na http://www.facebook.com/BBCentrum

Více fotografií a video z BB C CUPU naleznete na facebookových stránkách BB Centra.

Zdroj: PASSERINVEST GROUP

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde