1. ledna 1970

Nájemní smlouva: tipy, jak ji promptně podepsat

Nájemní smlouva: tipy, jak ji promptně podepsat

7 skvělých tipů, které vám pomohou získat nájemce

  1. Využijte šanci prvního kontaktu – buďte slušný, přátelský, udělejte co nejlepší dojem na potenciálního nájemce.
  2. Udržujte údaje o nabízené nemovitosti co nejaktuálnější a ukažte potenciálnímu nájemci, že jste více než průměrný pronajímatel.
  3. Často kontrolujte svoje e-maily. Možná se vám tato rada zdá zbytečná, byl byste však překvapen, kolik lidí si své e-maily prohlíží jednou za den nebo jednou za týden.
  4. Odpovídejte na požadavky okamžitě. Často zapůsobí promptní reakce na požadavek od potenciálního nájemce. Nezapomeňte být slušný a přátelský. Poskytněte zájemci přesné informace a nic nezamlčujte. Řekněte mu, ať vás neváhá kontaktovat, pokud by měl jakékoli otázky.
  5. Nezapomeňte se v e-mailu podepsat a poskytnout svůj telefonický kontakt.
  6. Zdvíhejte telefony, odpovídejte na zmeškané hovory. Studie dokazují, že první telefonický kontakt je nesmírně důležitý a zapůsobí více než e-mailová komunikace. Nezapomeňte na slušnost a vstřícnost.
  7. Buďte aktivní, věnujte další pozornost zájemci a po vaší prvotní komunikaci ho zpětně telefonicky kontaktujte o několik dní později. Jestliže váhá nebo zapomněl na vaši nabídku, váš telefonát ho může přesvědčit a vy získáte nájemce.