27. října 2017

NAVO Orbico si pronajala 12 000 m2

NAVO Orbico si pronajala 12 000 m2

Prologis oznámil, že NAVO Orbico, přední distributor rychloobrátkového spotřebního zboží, si pronajal 12 100 čtverečních metrů distribučních prostor v Prologis Parku Sochaczew.

NAVO Orbico aktuálně distribuuje výrobky do více než 100 hlavních maloobchodních řetězců a několika tisíc nezávislých maloobchodů po celém Polsku. Společnost nové prostory obsadí v prvním čtvrtletí roku 2016.

„Prologis Park Sochaczew jsme si vybrali především kvůli jeho skvělé poloze, díky které máme rychlý přístup k našim zákazníkům a dokážeme výrobky hladce distribuovat po celé zemi,“ řekl ředitel logistiky NAVO Orbico Krzysztof Gnoiński. „Navíc tím, že v parku sídlí i náš strategický partner P&G, se dodací lhůta snižuje na minimum, což je v oblasti logistiky neocenitelným přínosem,“ dodal.

„Společnost NAVO Orbico ocenila potenciál našeho parku v Sochaczewu, který se stal součástí důležité logistické a obchodní struktury,“ řekla manažerka pronájmů polského Prologis Kamila Pruk. „Moderní prostory Prologis vynikají svojí flexibilitou a mohou být přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly potřebám nejrůznějších společností. Vysoce kvalitní prostory mohou firmy využít nejen pro logistiku a výrobu, ale i jako kanceláře, což je přesně to, co náš nový zákazník chtěl,“ doplnila.

Prologis Park Sochaczew je tvořen dvěma budovami o celkové rozloze 100 000 m2. V budoucnu ho lze rozšířit o dalších 73 000 m2. Park se nachází na východním okraji města Sochaczew, nedaleko silnice DK92 (Varšava-Berlín), 17 kilometrů od dálnice A2 a přibližně 50 kilometrů západně od centra Varšavy. Park navíc nabízí železniční vlečku, která navazuje na mezinárodní železniční trať Berlín-Moskva.

Prologis je s celkovou velikostí 2,2 milionu m2 předním poskytovatelem distribučních prostor v Polsku (k 30. září 2015).

Zdroj: Prologis