1. ledna 1970

Navštívili jsme kanceláře Oki Systems

Navštívili jsme kanceláře Oki Systems

Areál tvoří pět objektů o celkové ploše okolo 41 300 m2 kanceláří třídy A. Jmenuje se Futurama Business Park a mají zde kanceláře firmy jako Clearstream Operations Prague ze skupiny Deutsche Börse, Teva Pharmaceuticals ČR, Benteler ČR, CALPRA, Sport 04 (Scott), ČEZ, VZP, Media Vision, NO + BL a Otherm (Window holding). My jsme se poptali jak vnímá své pracoviště Simona Králová, Marketing Executive, Oki Systems (Czech and Slovak), s.r.o.

Jak jste spokojena s dopravou, parkováním a občanským vybavením v blízkosti Vaší kanceláře?

Dopravní dostupnost naší kanceláře je bezproblémová. Objekt Futurama Business Park je v těsné blízkosti metra Invalidovna i tramvajové zastávky.  Parkovací místa máme pronajata v podzemních garážích, návštěvy mohou parkovat tam i na přilehlých parkovacích plochách (bez zón). Nedaleko objektu je supermarket, sportovní centrum a restaurace. Vedle budovy je velký udržovaný park. Vzhledem k tomu, že z Invalidovny se lze rychle dostat do centra Prahy, nic nám tady nechybí.

Jak Vám vyhovuje umístění a doprava do kanceláře v rámci budovy (výtahy, chodby, uličky ...)?

Sídlíme v posledním čtvrtém patře, výtahy fungují, využít lze i schodiště. Orintace pro návštěvníky je dobrá, nalézt naši kancelář je snadné. Společné prostory budovy nejsou zbytečně předimenzované.

Máte zařízenou kancelář podle feng shui, nebo jiných pravidel?

Kancelář je zařízena prakticky, s ohledem na požadavky zaměstnanců. Při přípravě rozdělení a uspořádání prostoru jsme spolupracovali s pracovníky pronajímatele, kteří při tvorbě dispozic kanceláře respektovali naše požadavky.

Co je ve Vaší kancelářské budově a / nebo v kanceláři výjimečné? Co si nejvíce pochvalujete?

Jde o moderní kancelářské prostory. Oproti předchozím oceňujeme i možnost otevírat okna. Prostory jsou díky jejich rozměrům i velmi světlé. Klimatizace je spolehlivá a lze ji snadno ovládat, šikovné jsou i externí automatické žaluzie. Oceňujeme možnost dobrého stravování přímo ve vedlejším objektu, přestože cenově je oproti jiným kancelářským parkům spíše nadprůměrné. Zajímavé je architektovnické ztvárnění prostoru mezi budovami (vodní plochy, sochařské objekty).

Co považujete za nadstandard, resp. za to, s čím jste se v jiných kancelářích ještě nesetkala?

Výborně v budově funguje provozní / havarijní služba. V případě jakéhokoliv problému je jejich reakce velmi rychlá.

Naopak, co byste ještě vylepšila, co Vám v kanceláři - budově chybí?

V kanceláři nám chybí relaxační prostory, i když jejich potenciální využití je diskutabilní. Těšíme se, až v kancelářském areálu otevřou další restauraci.

Zdroj: Oki Systems, Foto: Futurama Business Park