1. ledna 1970

Nová jmenování v týmu Prologis

Nová jmenování v týmu Prologis

Prologis, Inc., vedoucí globální vlastník, provozovatel a developer industriálních nemovitostí, dnes oznámil povýšení čtyř svých zaměstnanců v regionu střední a východní Evropy.

 

Mark Zulver byl povýšen na pozici senior vice prezidenta a ředitele operací v regionu střední a východní Evropy. Zulver pracuje pro Prologis 13 let a má rozsáhlou znalost trhu a portfolia společnosti v tomto regionu. Mark je zodpovědný za vedení operačního týmu, školení kolegů a budování vztahů s externími partnery. Jedním z jeho nedávných úspěchů je dokončení prodeje 11 polských distribučních nemovitostí Prologisu společnosti Hines Global REIT Poland Logistics Holdings I LLC.

Bartosz Mierzwiak byl povýšen na pozici senior vice prezident a market officer v Polsku. Bartosz se přidal k týmu Prologis v roce 2010 jako vice prezident a market officer v Polsku. Bartosz klade velký důraz na budování silných vztahů založených na důvěře, a to jak s klienty, tak se svými kolegy. Právě to přispělo k úspěchu třech týmů Prologisu zodpovědných za výstavbu, leasing a zpeněžení půdy, které podstatnou měrou přispěly k rozvoji společnosti v tomto regionu.

Ewa Zawadzka byla jmenovaná do pozice vice prezidentky a ředitelky nové výstavby v Polsku. Ve své předchozí pozici vedoucí týmu pro rozvoj podnikání vypracovala efektivní model spolupráce s klienty, který vedl k podepsání smlouvy na výstavbu čtyř projektů na míru. Od svého nástupu do společnosti Prologis v roce 2007 získala Ewa mezinárodní zkušenosti v oblasti prodeje, zákaznického servisu a logistiky. Rovněž nabyla zkušenosti s projekty týkajícími se optimalizace logistických procesů, včetně organizace a provozu distribučních center.

Marek Fischer byl povýšen na pozici ředitele projektového managementu v Polsku.  Jako člen týmu pro rozvoj podnikání je zodpovědný za přípravu nabídek, oceňování a dohlížení na provádění investic do projektů na míru. Marek, který se stal členem týmu Prologisu v roce 2005, se může pochlubit 30 letou zkušeností ve výstavbě komerčních nemovitostí, je tedy skutečným odborníkem na řízení výstavby velkoplošných distribučních center na klíč.

Ben Bannatyne, výkonný ředitel a oblastní ředitel společnosti Prologis pro střední a východní Evropu, řekl: „Chtěl bych pogratulovat členům našeho týmu k jejich zaslouženým povýšením, která nejen odrážejí jejich tvrdou práci, zkušenosti a odborné znalosti, ale i jejich přetrvávající závazek poskytovat vysoce kvalitní služby našim zákazníkům a partnerům. Jejich úspěch přispívá k našemu dalšímu růstu a postavení oblíbeného zaměstnavatele v regionu střední a východní Evropy.“

Zdroj a foto:Prologis