25. října 2017

Nová Karolina Park má nového nájemce

Nová Karolina Park má nového nájemce

Administrativní objekt Nová Karolina Park, jehož developerem je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic, je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu realizovaného v centru Ostravy pod názvem Nová Karolina. Celý projekt, vyrůstající ve čtyřech etapách v bezprostřední blízkosti Masarykova náměstí, se rozprostírá na 32 hektarech plochy a po svém dokončení nabídne jak moderní kanceláře, tak obchodní a zábavní centrum a nové byty.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

passerinvest logo

Administrativní projekt Nová Karolina Park, tvořící pomyslnou bránu do celého areálu, který byl dokončen na počátku letošního roku, se již zanedlouho zaplní dalšími novými nájemci. V těchto dnech byla totiž podepsána nájemní smlouva s významným nájemcem – společností Česká spořitelna. Ta zde bude mít na celkové ploše přesahující 3 600 m2 nejenom kanceláře, ale i pobočku situovanou do prvního nadzemního podlaží. „Jsme potěšeni, že se nájemcem Nové Karoliny Park stal významný bankovní dům a věříme, že nové kanceláře i koncept celého projektu splní veškerá očekávání,“ uvedl Radim Passer, předseda představenstva společnosti PASSERINVEST GROUP.

„Nová Karolina je unikátní projekt, ve kterém očekáváme velkou koncentraci klientů z řad soukromých osob i z řad významných podnikatelů našeho regionu. A na takovém místě by rozhodně neměla chybět pobočka České spořitelny, proto jsme rádi, že zde můžeme být a nabídnout své služby všem našim stávajícím i budoucím klientům,“ uvedl Roman Bigaj, regionální ředitel pobočkové sítě České spořitelny. Nový nájemce se do svých kanceláří v budově Nová Karolina Park začne stěhovat na jaře příštího roku.

Zdroj a vizualizace: PASSERINVEST GROUP

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde