25. října 2017

Nová Karolina přivítala ABB ČR

Nová Karolina přivítala ABB ČR

Moderní administrativní objekt Nová Karolina Park je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu realizovaného v blízkosti Masarykova náměstí v centru města Ostravy pod názvem Nová Karolina. Developerem projektu Nová Karolina Park je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic. Celý projekt se rozkládá na 32 hektarech plochy a nabízí nejenom obchodní a zábavní centrum, ale i moderní kanceláře a nové byty.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

nova karolína

Administrativní projekt Nová Karolina Park, který tvoří pomyslnou bránu do celého multifunkčního areálu, byl dokončen na počátku roku 2013. Jedním z nájemců kanceláří v této moderní administrativní budově je kupříkladu Česká spořitelna. Ta zde obsadí celkem 3 600 m2 kancelářských ploch a v přízemí zřídí i svoji pobočku. Dalším nájemcem, který se rozhodl pro budovu Nová Karolina Park, je společnost ABB ČR.
Ta je přední společností poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. V České republice působí v osmi lokalitách a zaměstnává více než 3 300 lidí.

„Investice do výrobních závodů a inženýrských středisek, jakým je právě globální inženýrské centrum v Ostravě, jsou pro naši společnost dlouhodobou prioritou. Jejich přínosy zdůrazňují i úspěchy českých inženýrů a význam tohoto ostravského střediska pro evropské zákazníky z oblasti průmyslu. Nové sídlo na Nové Karolině nám nabídne také více než 300 m² plochy pro testování, servis a školicí prostory ABB University. V souladu s našimi standardy má nová budova dispozici na mimořádném místě a splňuje i energetické nároky současnosti. Přesun jednotky je plánován v první polovině roku 2014,” uvedl Hannu Kasi, generální ředitel společnosti ABB ČR.

Zdroj a foto: PASSERINVEST GROUP

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde