1. ledna 1970

Noví lidé v top vedení Colliers

Noví lidé v top vedení Colliers

John VerpeletiColliers International, přední poskytovatel komerčních realitních služeb, oznamuje nová jmenování ve vedení společnosti ve východní Evropě. John Verpeleti byl povýšen do pozice předsedy správní rady pro východní Evropu a Neil Gregory-Eaves přebírá zodpovědnost za investiční služby v celé východní Evropě.Verpeleti bude ve své nové roli s účinností od května předsedat jednáním správní rady společnosti a pokračovat v podpoře výkonného týmu v budování a růstu Colliers napříč regionem. I nadále bude reportovat Hadley Deanovi, Managing Partnerovi pro východní Evropu.

Hadley Dean řekl: „John odvedl vynikající práci při budování našeho podnikání v oblasti investičních služeb v celé východní Evropě. V každém z posledních dvou let jsme dokončili více transakcí na více trzích než kterýkoliv z našich konkurentů.  John je pro tuto novou roli velice kvalifikovaný, protože má 20 let zkušeností v regionu, předtím vedl významnou realitní kancelář a řídil podnikání institucionálního investora. Zatímco někteří z našich konkurentů redukují svoji regionální působnost, my budeme i nadále investovat a růst ve východní Evropě, kterou vnímáme jako klíčovou v naší celkové globální strategii.“

John Verpeleti dříve zastával pozici výkonného ředitele investičních služeb pro východní Evropu. John Verpeleti, původem z Austrálie, pracuje ve střední a východní Evropě od roku 1991. Je velice uznávaný jako vrcholový manažer v oboru realit, v minulosti zastával také vedoucí pozice v AXA Real Estate Investment Management a v DTZ. John má vysokoškolské vzdělání v oceňování nemovitostí, obchodním podnikání a nemovitostech a je držitelem titulu Fellow z RICS (the Royal Institute of Chartered Surveyors – Královský institut diplomovaných znalců) a také Fellow australského institutu nemovitostí.

Neil Gregory-EavesNeil Gregory-Eaves, který sídlí ve varšavské pobočce Colliers, převezme zodpovědnost za investiční služby ve východní Evropě. „Neil je obecně považován za jednoho z nejlepších investičních agentů ve východní Evropě a vzhledem k délce jeho činnosti a předchozím zkušenostem s vedením v regionu byl přirozenou volbou pro řízení naší činnosti v oblasti investičních služeb v celé východní Evropě,“ řekl Hadley Dean.

Neil Gregory-Eaves má více než 20 let zkušeností v oboru realit a předtím vedl Colliers ve střední a východní Evropě. Neil byl zodpovědný za uzavření investičních transakcí v celkovém objemu 2 miliardy eur. Vedl některé velké a nejprestižnější majetkové transakce v regionu, včetně nákupního centra Renoma (120 milionů EUR), Warsaw Financial Center (210 milionů EUR), Warsaw Trade Tower (150 milionů EUR), Deloitte House (117 milionů EUR), Marynarska Point (77 milionů EUR), maloobchodního portfolia Mayland tvořeného nákupními centry Karolinka & Pogoria (187 milionů EUR), Grunwaldzki Center (78 milionů EUR) a nákupního centra Jantar (98 milionů EUR).

Zdroj a foto: Colliers International