Modřanský Háj má nové možnosti bydlení

30.10.2017 - Nabídka Modřanského Háje se rozrůstá o 170 nových možností bydlení Dostupné jsou nové byty, rodinné domy i pozemky s kompletní infrastrukturou PRAHA 31. července 2017 - Avestus Real Estate, developer úspěšného rezidenčního projektu Modřanský Háj, významně rozšiřuje nabídku bydlení v této atraktivní lokalitě. Zájemci nyní mohou vybírat ze 170 nových možností zahrnujících byty v dispozicích od 1+kk do 4+1, rodinné domy i pozemky s vlastní infrastrukturou. Výstavba probíhá částečně již nyní, další etapa začne v příštím roce.

Modřanský Háj patří v současné době k nejrychleji rostoucím rezidenčním projektům v Praze. K jeho popularitě přispívá lokalita v bezprostřední blízkosti přírody a zároveň dostupnost centra metropole. Skýtá poklidné a bezpečné zázemí pro celou rodinu, skvělou občanskou vybavenost i řadu možností pro sportovní vyžití. Kombinace moderní nadčasové architektury obklopené zelení díky vlastním zahradám i blízkosti Modřanské rokle vytváří až venkovskou atmosféru a dlouhodobě se těší oblibě klientů.

Aktuální výstavba – rodinné domy i parcely pro vlastní projekty

V Modřanském Háji v současnosti vyrůstá 16 rodinných domů v kategoriích 4+kk až 5+1 s celkovou plochou od 137 do 193 metrů čtverečních.  Jejich budoucí majitelé se mohou těšit na vlastní zahrady, terasy i komfort soukromého parkingu. Domy jsou ke koupi již nyní a jejich cena, včetně pozemků, začíná na 9 550 000 Kč.

Zájemci o bydlení podle vlastních představ pak mají k dispozici 17 pozemkových parcel vybavených kompletní infrastrukturou. Nabízejí plochu 633 až 1 906 metrů čtverečních a jejich ceny startují těsně pod hranicí 7 280 000 Kč.

„Mimořádný úspěch Modřanského Háje i celkově vysoká poptávka po bydlení v Praze vytváří veškeré předpoklady pro to, aby své vlastníky rychle našly i všechny nové jednotky,“ řekl výkonný ředitel Avestus Real Estate Roger Dunlop„Předchozí etapa výstavby je již zcela vyprodána, stejně tak všech 36 jednotek, které mají být dokončeny v říjnu letošního roku. Těší nás, že můžeme benefity výjimečné lokality Modřanského Háje nyní zprostředkovat i dalším budoucím rezidentům.”

Rok 2018 ve znamení stavby bytů i vil

Rozšiřování Modřanského Háje bude pokračovat také v následujícím roce, nové jednotky jsou však rovněž ke koupi již nyní. Zahájena bude výstavba 3 bytových domů typu A s celkem 70 jednotkami a 4 bytových domů typů C a D, jež dohromady zahrnou 56 jednotek. Byty s dispozicemi od 1+kk do 4+kk budou dostupné přibližně od  2 480 000 Kč. Jejich součástí jsou vlastní balkony či terasy, u některých pak rovněž zahrady nebo střešní zahrady. Zakoupit lze i vlastní parkovací místo v podzemních garážích.

„Dispozice bytových domů umožňují montáž automaticky ovládaných střešních oken do kuchyně a koupelny u bytů, které nemohou k větrání v těchto místnostech využít klasická okna,” doplnil David Kříž, manažer rezidenční výstavby ve společnosti Avestus Real Estate. „Novinka zvyšující  uživatelský komfort se setkala s velmi pozitivní odezvou u právě probíhající výstavby, proto jsme se rozhodli ji zachovat i pro majitele budoucích bytových domů.“

Dalších 8 prostorných jednotek v kategoriích 4+kk a 4+1 s plochou od 115 metrů čtverečních nabídnou bytové domy typu E. Zajistí také komfort privátních zahrad, střešních zahrad, teras nebo balkonů i dvou podzemních parkovacích míst. Ceny v jejich případě začínají zhruba na 9 000 000 Kč.

V roce 2018 bude dále zahájena stavba 5 dvojvil, z nichž se každá bude pyšnit dispozicemi 5+1, plochou od 193 metrů čtverečních, zahradou, terasou a dvěma podzemními parkovacími místy zahrnutými v ceně startující na úrovni 12 920 000 Kč. Prémiový komfort pak zajistí 3 vily v kategorii 5+1 představující exkluzivní bydlení na ploše více než 282 metrů čtverečních, s velkou zahradou, terasou a dvěma parkovacími místy v garáži v ceně zhruba od 18 810 000 Kč.

Výstavba Modřanského Háje byla zahájena v roce 2010 podle návrhu studia A69-architekti s.r.o. V současné době se zde nachází 7 bytových domů. Vedle 16 rodinných domů aktuálně vzniká dalších 6  bytových domů a 2 dvojvily. Celý komplex je plánován jako nízkopodlažní, většina budov má maximálně tři nadzemní podlaží.

Více informací naleznete na stránkách Modřanského Háje www.modranskyhaj.cz, jež také umožňují virtuální prohlídku bytového domu E.

Realitní novinky