30. října 2017

Nový develop. projekt Holečkova House

Nový develop. projekt Holečkova House

Společnost SATPO uvádí na realitní trh nový developerský projekt Holečkova House, který nabídne prémiové bydlení a komerční prostory v centru Prahy. Holečkova House navazuje na rezidenční projekt Sacre Coeur 2, nachází se v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova a Kmochova. Jeho pohledová osa směřuje k novorománskému klášteru Sv. Gabriela z roku 1891 a do rezidenční klidné zeleně vnitrobloku s výhledem na centrum Prahy.

Architektonický návrh vychází ze stávající městské struktury a prokazuje kvality jak v měřítku urbanistickém, tak i v citlivost k místu, k jeho obyvatelům a k lokální identitě. Řešení prostoru respektuje okolní stavby, navazuje na ně a výškově drží rytmus se stávající částí rezidenčního bloku. Holečkova House nabízí dva exkluzivní byty a reprezentativní komerční prostory ve vysokém standardu. Půdorysné řešení jednotek společně tvoří harmonicky komponovaný celek a vše je navrženo tak, aby to působilo nadčasově a moderně. V prvních čtyřech nadzemních patrech jsou komerční prostory vyčleněné pro administrativní a obchodní využití, ve zbývajících dvou horních patrech jsou na každém z podlaží prostorné bytové jednotky s velkými terasami. Velký důraz byl kladen na vizuální působení, logické dispoziční uspořádání a celkové užívání prostoru. Vybrané materiály, moderní technologie a vysoká kvalita finálního dokončení představují prémiový charakter celého objektu.

Velkorysé a vlídné uvítání začíná již ve vstupní části Holečkova House, v zcela otevřené a ničím nerušené zóně recepce spojené s příjemným lounge prostorem. Velkoformátové prosklení tvoří reprezentativní a klidné místo určené pro socializaci či k odpočinku. Služby recepce v režimu 15/7 zajistí nejen pohodlí rezidentů, ale i velmi důležitou bezpečnost spojenou s obsluhou čipového a kamerového systému včetně ostrahy. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání a sklepních prostor. Možnost venkovního parkování, bezbariérové prostředí, moderní technologie a vysoký standard domovního vybavení představují trvalou hodnotu a záruku z hlediska dlouhodobé investice.

Projekt Holečkova House je určen všem, kteří ocení docházkovou blízkost do historického centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klid, relaxaci i aktivní formu odpočinku v přírodě.

Základní informace o projektu:

  • kolaudace: plánovaná na 4. Q. 2019
  • předání bytových jednotek klientům:
  • plánováno na 1. Q. 2020
  • architekt: Schindler Seko Architects
  • generální dodavatel stavby: nyní ve fázi
  • přípravy pro výběrové řízení
  • dispozice a velikost bytů a komerčních prostor:
  • 1 penthouse s výměrou 213 m2
  • 1 apartmán s výměrou 145 m2
  • 4 komerční prostory s výměrou od 173 m2 do 237 m2

Základní informace o společnosti

Společnost SATPO se již od roku 1994 specializuje na výstavbu kvalitních rezidenčních nemovitostí v České republice. Za sebou má řadu úspěšných projektů, o čemž svědčí řada získaných ocenění v soutěži Best of Realty, Realitní projekt roku a účast ve finále mezinárodní realitní soutěže MIPIM. Moderní architektonické zpracování všech projektů v kombinaci s použitím nadstandardních materiálů pro vnitřní vybavení bytových jednotek jsou jasným dokladem, že má společnost dlouholeté zkušenosti v oblasti přípravy a řízení výstavby rezidenčního bydlení.

Zdroj: SATPO management, s.r.o., Protext.cz