O nás

Přinášíme top nabídky a trendy z oblasti pracovního prostředí

Kanceláře.cz představují jedinečnou informační a inzertní platformu věnující se domácím i zahraničním trendům ze světa workspace. Na našem portálu naleznete širokou škálu nabídek kanceláří a obchodních prostor k pronájmu a především komplexní přehled coworkingových center v Praze. 

Pečlivě připravovaný obsah přináší nejnovější zprávy, inovativní myšlenky, podcasty, rozhovory a také tipy a trendy z českého i zahraničního pracovního prostředí. Zároveň dává hlas těm, kteří v pracovním prostředí nabízí přidanou hodnotu a prosazují zdravé a dlouhodobě udržitelné postupy.

V inzertní části mají Kanceláře.cz ambicí být top platformou pro všechny developery, realitní kanceláře a coworkingová centra nejen v České republice. Inzertní agregát Kanceláře.cz je intuitivní a obslouží téměř 100 % všech realitních kanceláří a poskytovatelů tuzemských pracovních prostor.

Poslechněte si více o Kancelářích.cz s Theem Klánem a Filipem Benešem, zakladateli projektu.

Naší vizí je vytvořit edukativní prostor

Poskytujeme čtenářům inspiraci, jak se dá přistupovat k práci v kanceláři. Na pracovní prostory nahlížíme v širším kontextu a snažíme se zpřístupnit odborný pohled doplněný o názory a poznatky zajímavých osobností, které se zabývají nejen realitami, ale také designem, technologiemi, architekturou, obchodem, financemi a dalšími souvisejícími obory.

Chceme vytvořit edukativní prostor se zajímavým rozhraním, který by měl pomoci těm, kdo í se na pracovní prostředí zaměřují a pro něž je způsob práce důležité téma.

Tvoříme malý tým s přátelskou atmosférou

Tým Kanceláří.cz tvoří malá skupina lidí, kteří pracují z různých částí České republiky. Naši členové jsou motivovaní lidé s pozitivním přístupem a flexibilitou při řešení výzev a překážek na cestě. Základem naší práce je správná "chemie" v týmu, z níž pak vychází vzájemná pracovní vstřícnost, velkorysost a pozitivní nastavení, které se promítá do naší práce a obsahu, který pro vás připravujeme.

Theo Klán

Co-founder

Zakladatelem a jednatelem projektu Kanceláře.cz je Theo Klán, který dříve dlouhodobě působil jako advokát pro jednu z největších evropských developerských skupin. Tématika pracovního prostředí mu byla vždy velmi blízká, a proto se rozhodl již dříve existující doménu Kanceláře.cz převzít a od roku 2020 začít společně s Filipem Benešem budovat nový projekt.

Filip Beneš 

Co-founder

Filip Beneš je rovněž zakladatelem společnosti Kanceláře.cz. Poslední 3 roky pracuje v oblastech asset, property a facility managementu. V minulosti v oboru real estate působil také jako projektový a procesní manažer.

Barbora Grygarová

Content manager

Barbora Grygarová zastává pozici content managera. Ve společnosti působí od roku 2021 nabitá zkušenostmi s budováním brand awareness pomocí digitálních nástrojů. Zodpovídá za obsah a digitální reklamní kampaně. Její práce spočívá v tvorbě mediální strategie, managementu autorského  týmu a spolupráci s externími partnery.

Eva Jonáková

Editorka 

Eva Jonáková stojí od roku 2021 za finálními texty projektu Kanceláře.cz. Zajišťuje jednotnou podobu veškerého textového obsahu a informační hodnotu článků. Posuzuje témata k redakčnímu zpracování.

Barbora Stránská

Social media manager

Barbora Stránská zodpovídá za strategii, mediální plán a správu sociálních sítí Kanceláří.cz. Náplní její práce je audiovizuální tvorba pro sítě Facebook, Instagram a LinkedIn. Zajišťuje grafické a propagační materiály a díky letitým produkčním a postprodukčním zkušenostem se podílí také na tvorbě Podcastů z Lobby. 

Eliška Koňařová

Copywriter

Eliška Koňařová je copywriterkou webu Kanceláře.cz a zároveň studentkou Marketingové komunikace. Její náplní práce je sledovat aktuální trendy ze světa pracovního prostředí, tvorba a správa obsahu webových stránek, odpovědnost za výslednou vizuální podobu textového sdělení a aktivní spolupráce s ostatními členy týmu na plnění úkolů.

Petr Hejčl

Copywriter

Petr Hejčl je copywriter webu Kanceláře.cz, který pravidelně přispívá do rubriky Design a technologie. Součástí jeho práce je sledování novinek ze světa technologií a aktuálních trendů v oblasti designu kanceláří.

Radek Preis

Radek Preis je copywriter webu Kanceláře.cz, který pravidelně přispívá do rubriky Tipy a trendy či Aktuality.

Nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítí, a to na Facebooku, Instagramu a LinkedInu.