3. září 2018

Obchodní centrum Letňany slavnostně otevírá modernizovanou zónu restaurací a obchodů

Obchodní centrum Letňany slavnostně otevírá modernizovanou zónu restaurací a obchodů

Praha 23. srpna 2018 - Obchodní centrum Letňany modernizuje své prostory a 30. srpna pořádá slavnostní akci k otevření nové kompletně renovované a rozšířené food court zóny. V červnu tohoto roku již došlo v rámci rekonstrukce k otevření nových obchodů a restaurace u vstupu od sídliště v Letňanech. Na podzim bude zákazníkům představen renovovaný hlavní vstup do obchodního centra a řada nově otevřených významných obchodů. Jejich slavnostní otevření je naplánováno na 18. října 2018. Kromě toho zde zákazníci objeví spoustu svých oblíbených značek v novém kabátě. V neposlední řadě myslí obchodní centrum i na děti a koncem roku otevře zbrusu nový dětský koutek.

FOOD COURT vizualizace 1

Foto: Food court

Rekonstrukce s rozpočtem v řádu stovek milionů korun se zaměřuje na prodejní plochy i společné prostory obchodního centra s cílem zvýšit atraktivitu OC Letňany pro zákazníky i nájemce. Zásadní koncepční změnou je vybudování centrálního prostoru, propojení mezi novou prodejní a food court zónou a přivedení denního světla do této části. Komerční stránku projektu posílí nově vzniklé obchody, změna nájemců, redesign stávajících obchodů a noví nájemci s originálními koncepty. U vstupu směrem od rezidenční zóny v Letňanech již vznikla řada nových obchodů a provozoven. Patří mezi ně například Datart, který zde má nejmodernější obchodní jednotku v České republice, či nová restaurace s terasou Pub Infinity. Vedle Baumaxu byla otevřena sportovní prodejna Decathlon.

V dnešní době je důležité nabídnout nejen kvalitní skladbu obchodů a služeb, ale také zajímavé, nekonvenční a přátelské prostředí, kde se budou lidé cítit dobře a budou se sem rádi vracet. Zákazníci do našeho obchodního centra nepřicházejí pouze za účelem obstarání denního nákupu. Chceme být místem setkávání. Maminkám a našim nejmenším návštěvníkům nabídneme, kromě jiného, velký dětský koutek, a pro ty větší otevřeme restaurace a kavárny, kde mohou nad šálkem kávy trávit další příjemné chvilky,“ říká Daniela Špůrková, Key Account Manager Obchodního centra Letňany.

Také společné prostory centra procházejí redesignem s cílem vytvořit příjemné a vzdušné prostředí, evokující pobyt v letní zahradě s živými rostlinami. Tyto změny propojují obchodní centrum s rozsáhlým parkem v jeho blízkosti a přenáší část přírody i dovnitř. Zákazníci zde mohou příjemně a aktivně strávit svůj volný čas a navázat například na návštěvu sousedící a zcela unikátní Hurricane Factory a Surf Arény nebo zimního či plaveckého stadiónu.

Obchodní centrum poskytuje širokou nabídku obchodů, ale i restaurací, zábavy, příjemné posezení v pěkném a pohodovém prostředí s možností relaxace, včetně ideální možnosti parkování. Příjemnou atmosféru podpoří kromě všudypřítomné zeleně i změna dlažby a úprava podhledů. Klíčová je aktuálně dokončovaná, nová a prostorná zóna s restauracemi a rychlým občerstvením, která poskytne návštěvníkům i provozovatelům restaurací bezmála dvojnásobnou plochu téměř 500 m2. Přináší rozmanitější i zdravější možnosti stravování a až 350 míst v příjemném, dostatečně velkém, a přesto útulném prostředí plném zeleně a barevných tónů. Mohou si vybrat z devíti různých restaurací: Guty, Regal Burger, Rio Sante, Mex Dan, Bilbo Šmak, Thai Thai, KFC, Pizza Hut a Bageterie Boulevard.

Ke slavnostnímu otevření nového food courtu, které se koná 30. srpna 2018 od 11. do 18. hodin více dodává Michaela Šoková, Marketing Manager Obchodního centra Letňany: „U příležitosti nedávného dokončení nových obchodů a zprovoznění rekonstruované zóny s restauracemi proběhne 30. srpna 2018 od 11. do 18. hodin slavnostní otevření pro veřejnost. Během akce budou představeny nové restaurace i další novinky OC Letňany. Zákazníci se mohou těšit na ochutnávky, maxi dort, zábavný program pro děti včetně dílniček a soutěží. Pro ty, kdo 30. 8. v OC Letňany nakoupí za víc než 150 Kč bude připraven i malý dárek. Jednou z největších atrakcí bude kromě nových prodejen i soutěž o nejnovější iPhone X.“

Projekt nového Obchodního centra Letňany je veden společností CBRE Global Investors. Společnost CBRE je zodpovědná za obchodní stránku, novou skladbu obchodů a restaurací a za property management projektu. Autorem architektonického návrhu je mezinárodní společnost Chapman Taylor. Projektovou dokumentaci připravila společnost Fabionn. Na hladký průběh rekonstrukce dohlíží společnost ESTE Project Management a stavební činnosti zajišťují společnosti Porr, PBW a společnost STABA.