29. října 2017

Obermeyer Helika jmenovala P. Špačka

Obermeyer Helika jmenovala P. Špačka

Na pozici ředitele divize projektového řízení a odborného poradenství jmenovala architektonická, projekční a stavebně-poradenská kancelář Obermeyer Helika Petra Špačka. Na nové pozici bude mít Petr Špaček na starosti řízení a další rozvoj celé divize. Vedle činností projektového řízení se Petr Špaček zaměří i na další posílení komplexních služeb v oblasti odborného poradenství, které Obermeyer Helika nabízí.

Petr Špaček do společnosti přináší své téměř pětadvacetileté zkušenosti z realitního a developerského trhu. Před příchodem do kanceláře Obermeyer Helika působil v realitní poradenské společnosti Cushman & Wakefield jako vedoucí projektového managementu a stejnou pozici předtím šest let zastával i ve společnosti CBRE. V minulosti získal bohaté zkušenosti z oboru stavebnictví a developmentu také jako vedoucí konstrukčního oddělení v Towns-Wadey, Strabag pozemní stavby či Konsktruktiva Branko. Od roku 2002 je členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě.

Petr Špaček vystudoval Fakultu stavební na ČVUT v Praze. Hovoří plynně anglicky a ve volném čase rád sportuje, rybaří nebo se věnuje zahradničení.

Zdroj: Obermeyer Helika a.s.