1. ledna 1970

Palmer Capital na softbalovém turnaji

Palmer Capital na softbalovém turnaji

Palmer Capital, rychle rostoucí správce nemovitostních fondů a nemovitostí spravující portfolio o celkové hodně 300 milionů EUR ve střední a východní Evropě, oznámil, že byl generálním sponzorem výročního charitativního softbalového turnaje organizovaného RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors). Turnaj se konal 24. června v softbalovém klubu JOUDRS v Praze 8, Bohnicích.

Čtvrtého ročníku tohoto turnaje se zúčastnilo 8 týmů ze sektoru nemovitostí. Mezi účastníky nechyběly společnosti: Palmer Capital, CBRE, Jones Lang LaSalle, Cushman & Wakefield, Gardiner & Theobald, DTZ, Colliers International a Knight Frank. Výtěžek ze startovného, který musel každý tým zaplatit, šel opět jedné z lokálních charitativních organizací. Tento rok byly peníze věnovány projektu ZAJÍCspadajícího pod asociaci APLA, která pomáhá lidem trpící autismem a sídlí na Praze 8 v Libni. Účelem projektu je usnadnit pracovní i rodinný život takto znevýhodněným lidem, zejména pak rodičům dětí s poruchami autistického spektra (ASD). V rámci tohoto projektu bude otevřeno dětské centrum pečující o děti od dvou let až do školního věku. Vybrané peníze z turnaje půjdou na rekonstrukci prostor centra.

Ben Maudling, výkonný ředitel Palmer Capital řekl: „Lidé z projektu ZAJÍC dělají skvělou práci a jsme moc rádi, že jim můžeme alespoň trochu pomoci.“ Magdalena Čáslavská, ředitelka APLA, řekla: „V současné době není jednoduché sehnat sponzora charitativních projektů, což je důvodem, proč si každého z nich ještě více vážíme. Rodiny dětí s poruchami autistického spektra řeší mnoho problémů a my jsme rádi, že jim můžeme díky penězům získaným tímto turnajem pomoci.“ I přes deštivé počasí si soutěž všichni užili. Turnaj vyhrál tým CBRE, druzí pak skončili Knight Frank, následovaní Cushman & Wakefield na třetím místě.

Zdroj a foto: Palmer Capital