27. října 2017

Palmer Capital pronajala firmě KRUK

Palmer Capital pronajala firmě KRUK

Společnost Palmer Capital, rychle rostoucí správce nemovitostních fondů a nemovitostí spravující portfolio o celkové hodnotě jedné miliardy EUR ve střední a východní Evropě, oznamuje podepsání nájemní smlouvy s finanční společností KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o., kterou získala jako nájemce pro své nově zrekonstruované prostory v kancelářské budově v ulici Československé armády v Hradci Králové.

KRUK se přestěhoval z hlavního města Prahy na Pankráci do budovy v centru města Hradce Králové - jedné z několika kancelářských budov kategorie B, které má společnost Palmer Capital v portfoliu v České republice. Tyto budovy nabízejí svým nájemcům vynikající poměr mezi cenou a kvalitou.

Plocha o rozloze 835 m2 zrekonstruovaných kancelářských prostor, které se nachází v jednom patře této multifunkční budovy, byla speciálně upravena tak, aby vyhovovala požadavkům společnosti KRUK a splňovala představy klienta o pohodlí a bezpečnosti. To jen dále potvrzuje úspěšnost strategie Palmer Capital vybudovat moderní kancelářské prostory zákazníkovi přímo na míru.

Kancelářská budova v ulici Československé armády 954/7 se nachází v centru Hradce Králové, v pěší vzdálenosti od historického centra. V okolí je několik restaurací, kaváren a barů, stejně tak řeka Labe, jejíž náplavka prošla nákladnou rekonstrukcí. V nedávném průzkumu Kvalitní Život byl Hradec Králové zvolen jako nejlepší město pro život v České republice, které poskytuje ideální prostředí pro práci i volný čas.

Zbyněk Laube, člen představenstva společnosti Palmer Capital, řekl: „Těší nás, že takto prestižní klient, jakým je společnost KRUK, se rozhodl změnit své působiště a přesídlit z Prahy do jedné z našich budov v historickém městě Hradec Králové. To potvrzuje, že naše portfolio regionálních kancelářských budov je správnou volbou, pokud hledáte efektivní poměr cena/výkon,“ a dodal, „transakci zprostředkovala společnost All Inclusive ze skupiny Century 21, která se spolupodílí na obsazování volných prostor v portfoliu Palmer Capital.“

Paulina Sapkowska, generální ředitelka společnosti KRUK Česká a Slovenská republika, řekla: „Město Hradec Králové bylo pro společnost KRUK Česká a Slovenská republika jednoznačnou volbou pro další vývoj společnosti. Jsme rádi, že můžeme působit v tomto krásném historickém městě, ve kterém se plánujeme aktivně angažovat, a dále rozvíjet již úspěšně zavedenou česko-polskou spolupráci.“

Palmer Capital je správcem nemovitostních fondů a komerčních nemovitostí v České a Slovenské republice, Nizozemí, Německu, Bulharsku, Rumunsku a Rusku. Jen v České republice vlastní 62 nemovitostí ve 33 městech, což ze společnosti činí předního poskytovatele na trhu s komerčními nemovitostmi v zemi.

Zdroj a foto: Palmer Capital