30. října 2017

PASSERINVEST: Akvizice 2 kanc. projektů

PASSERINVEST: Akvizice 2 kanc. projektů

Přední česká developerská a investiční společnost PASSERINVEST GROUP úspěšně dokončila akvizici dvou kancelářských projektů v pražském BB Centru, Budovy A a B. Moderní kancelářské budovy situované podél hlavní Vyskočilovy třídy získala společnost PASSERINVEST GROUP odkupem od IMMOFINANZ. Financující bankou byla UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

 

bb centrum B

Společnost PASSERINVEST GROUP v souladu se svou dlouhodobou strategií odkoupila zpět do svého portfolia již dvě budovy BB Centra, v roce 2014 budovu ALPHA a v roce 2015 budovu BETA. Moderní administrativní Budova A o osmi nadzemních a čtyřech podzemních podlažích byla dokončena v roce 2002 a byla třetí dokončenou budovou v multifunkčním areálu BB Centrum. Autory projektu jsou architekti Martin Krupauer a Jiří Střítecký z Atelieru 8000 a generálním dodavatelem byla společnost PSJ, a.s. Budova A má k pronájmu celkem 21 000 m2 kancelářských a 887 m2 obchodních ploch a disponuje 400 parkovacími stáními v podzemních podlažích. Efektním prvkem budovy je vnitřní atrium. Jižní fasáda s hlavním průčelím je řešena předsazeným skleněným pláštěm a zaručuje vysokou ochranu kancelářských ploch před hlukem a tepelnými úniky.

Jeden z prvních projektů dokončených v BB Centru je Budova B. Tato administrativní budova o osmi nadzemních a třech podzemních podlažích byla dokončena jako druhá budova areálu v roce 1999. Nabízí 16 500 m2 pronajímatelných ploch a 280 podzemních parkovacích stání. Projekt Budovy B pochází z dílny architektonického studia Aulík Fišer architekti a generálním dodavatelem byla společnost PSJ, a.s. Podobně jako ostatní objekty v BB Centru je i Budova B velmi flexibilní a uživatelsky příjemná. Zajímavostí je provozně velmi efektivní prosklená dvojitá jižní fasáda. V současné době je budova sídlem společnost MONETA Money Bank.

PASSERINVEST GROUP počítá s rozsáhlou revitalizací obou budov s cílem modernizovat technologie podle nejnovějších trendů a provést vnitřní a vnější facelift budov. Díky těmto zásadním investicím do modernizace obou budov, se rozšíří nabídka prvotřídních kancelářských a obchodních ploch v samém středu BB Centra. „Naší vizí je udržení nejvyšší kvality v nájemních prostorách všech budov BB Centra a vytvoření zajímavého produktu zejména pro dlouhodobé investory a zároveň vybudování živé a fungující městské části se všemi jejími atributy,“ doplňuje Radim Passer, předseda představenstva a generální ředitel PASSERINVEST GROUP, a. s.

Zdroj: PASSERINVEST GROUP, a. s.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde