30. října 2017

PASSERINVEST GROUP nabízí dluhopisy

PASSERINVEST GROUP nabízí dluhopisy

Přední česká developerská a investiční společnost, nabízí dluhopisy v předpokládaném objemu 1,5 mld. Kč se splatností v březnu 2023. Úrokový výnos dluhopisů je 5,25% p.a. a bude vyplácený čtvrtletně zpětně. Vedoucími spolumanažery emise jsou J&T BANKA, a.s. a UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

 

passerinvest logo

Dluhopisy budou vydány jako samostatná emise v podobě zaknihovaných cenných papírů v Centrálním depozitáři cenných papírů a předpokládá se jejich přijetí k obchodování na Regulovaném trhu Burzy cenných papírů Praha. Dluhopisy budou vydány prostřednictvím 100% dceřiné společnosti PASSERINVEST FINANCE, a.s.

Společnost touto emisí navazuje na úspěšný úpis své emise korporátních dluhopisů v roce 2014 v objemu 550 milionů Kč. I tentokrát skupina PASSERINVEST GROUP, a.s. plánuje použít výtěžek emise primárně k nákupu investičních nemovitostí.

„Velmi si vážíme důvěry investorů v naše podnikání, kterou nám projevili při úpisu první emise, a věříme v jejich zájem i tentokrát. Jsme přesvědčeni, že možnost takto investovat do kvalitních nemovitostí v unikátní lokalitě BB Centra bude pro investory opět atraktivní,“ uvedl k nové emisi Radim Passer, předseda představenstva PASSERINVEST GROUP, a.s.

Zdroj: PASSERINVEST GROUP, a.s.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde