30. října 2017

Povýšení ve společnosti Arcona Capital

Povýšení ve společnosti Arcona Capital

Skupina Arcona Capital, správce nemovitostních fondů a nemovitostí v západní a střední Evropě, oznámila jmenování Michaela Odvárka do funkce jednatele společnosti Hostín Development, s.r.o. Společnost Hostín Development, s.r.o. je členem skupiny Arcona Capital a je investorem rezidenčního projektu Bydlení Úvaly, který přináší moderní příměstské bydlení.

Aktivní nabídky společnosti Arcona Capital Central European Properties a.s. najdete zde

zbyněk laube

Zbyněk Laube, ředitel developmentu a správy aktiv CEE skupiny Arcona Capital, řekl: „Jmenování Michaela do této pozice je součástí firemní strategie, jejímž cílem je prostřednictvím nových zodpovědností podporovat význam lokálního managementu v rámci skupiny Arcona.“

Ing. Michael Odvárko (37) nastoupil do společnosti Arcona Capital v roce 2016 na pozici správce nemovitostí a projektového manažera. Před svým nástupem do společnosti Arcona Capital působil ve firmách Knight Frank, Casua a INBLOK Architekti. Michael vystudoval České vysoké učení technické – ČVUT Fakultu stavební, obor Pozemní stavby a konstrukce se specializací na rekonstrukce a modernizace. Michael Odvárko se ve volném čase mimo jiné věnuje kanoistice na řekách a mořích. V letech 2000-2012 byl členem ASC Dukly Praha a reprezentace ČR.

Zdroj: Arcona Capital

Aktivní nabídky společnosti Arcona Capital Central European Properties a.s. najdete zde