27. října 2017

Praha City Center Darts Challenge

Praha City Center Darts Challenge

Eric Bristow MBE, pětinásobný mistr světa v šipkách, dorazil do Prahy na oslavu odhalení 6 000 m2 nově zrekonstruovaných kancelářských prostor v administrativní budově Praha City Center patřící společnosti Tristan Capital Partners. Zrekonstruované prostory jsou nyní k dispozici k pronájmu. Slavnostní odhalení proběhlo na speciální večerní akci 23. dubna, kde budou mít hosté příležitost vyzvat známého „Crafty Cockney“ k utkání v šipkách v rámci historicky první „Praha City Center Darts Challenge.“

Narozeny v Británii, oblíbené po celé střední Evropě

Robert Neale, generální ředitel společnosti Portland Trust, vysvětluje propojení právě s šipkami: "Šipky vznikly v Británii, stejně tak jako standardní mezinárodní rozložení terče, které bylo navrženo v severní Anglii v roce 1896. Dnes jsou šipky populární v celé střední Evropě – zahrát si můžete v každém městě a téměř každé obci v České republice. Čeští hráči v dnešní době soutěží o přední pozice na světových utkáních."

Eric Bristow: Jedinečná postava ve světě šipek

Eric Bristow, který se držel mezi světovou špičkou více než 20 let, je se svými pěti tituly světového šampiona jednoznačně nejznámějším hráčem šipek na světě. Vytvořil z šipek mezinárodně divácky oblíbený sport – davy s potěšením sledovaly jeho originální vystupování a jeho úžasné schopnosti. V současné době je známý jako komentátor šipkových utkání vysílaných na TV kanálu Sky Sports. Bristow získal v roce 1989 titul MBE (Řád britského impéria) od Jejího Veličenstva královny za přínos v oblasti sportu.

Výzva pražské realitní komunitě

Hosté oficiálního zahájení provozu prostor Praha City Center budou mít možnost vyzkoušet své dovednosti v turnaji v šipkách proti legendárnímu Ericu Bristowovi. Vítěz turnaje bude mít možnost věnovat 6 000 Kč na charitativní účel podle své volby. Symbolická částka odráží 6 000 m2 nově zrekonstruovaných, prvotřídních kancelářských ploch, jež jsou k dispozici v budově Praha City Center. „Kromě toho máme připravenou lahev Moët & Chandon pro každého, kdo dokáže zasáhnout střed terče jedním ze tří pokusů,“ říká Neale a dodává: „Vrcholem mé šipkařské kariéry bylo utkání proti Jocky Wilsonovi, dvojnásobnému mistrovi světa, v Newcastlu. Dostal jsem tehdy lekci – Jocky uzavřel hru třemi šipkami dřív, než jsem hodil svůj double."

Praha City Center

Budova Praha City Center vlastněná společností Tristan Capital Partners se sídlem v Londýně má ideální umístnění v Praze 1. Nachází se v blízkosti rušné obchodní čtvrti Prahy 8, je v  docházkové vzdálenosti od mnoha zařízení občanské vybavenosti, restaurací a klíčových uzlů veřejné dopravy. Poskytuje okamžitý přístup k pražské magistrále a dálnici. Praha City Center nabízí kancelářské prostory třídy "A" v rozmezí od 175 – 2 500 m2. Mezi nájemce patří například Baker & McKenzie, Regus a Amgen.

Zdroj: Praha City Center