29. října 2017

Praha City Center má 3 nové nájemce

Praha City Center má 3 nové nájemce

Panevropský realitní investiční fond Tristan Capital Partners s potěšením oznamuje uzavření nových smluv se třemi nájemci, kteří se rozhodli působit v prostorách nově zrekonstruované administrativní budovy Praha City Center. Tři nově příchozí se v součtu podělí o 3000 metrů čtverečních z celkových 16 000 metrů čtverečních, které Praha City Center nabízí.

Novými nájemci jsou advokátní kanceláře Pokorný, Wagner & partneři (1615 m2) a David & Macek (400 m2), trojici pak doplňují České dráhy (900 m2). S ohledem na výhody, které nabízí kancelářská budova kategorie A v tradiční a dobře zavedené lokalitě, bylo rozhodnutí těchto tří společností nepochybně dobrou volbou. Mezi další nájemce patří například společnosti Regus, Amgen a Baker & McKenzie.

Výstavbu a následný pronájem prostor v budově Praha City Center dostala na starost společnost Portland Trust, přední developer a správce komerčních nemovitostí zaměřující se na region střední a východní Evropy. Od Tristan Capital Partners obdržel zadání, aby komplex Praha City Centre proměnil na jednu z nejdynamičtějších administrativních budov kategorie A v Praze. Portland Trust očekává, že nájemce na zbývajících 2000 metrů čtverečních najde do konce roku 2016.

„Srdečně vítáme naše nejnovější nájemce v Praha City Centre a věříme, že se jim v novém působišti bude líbit,“ řekla Judita Middleton, manažerka Portland Trust pro pronájem a správu portfolia. „Díky vynikající vybavenosti, naší flexibilní nabídce prostor a špičkovému zázemí je budova ideální volbou pro široké spektrum zájemců,“ dodala Middleton.

Zdroj: Tristan Capital Partners