27. října 2017

Prologis BTS v regionu Landshut

Prologis BTS v regionu Landshut

Prologis oznámil, že podepsal smlouvu se společností BMW Group na výstavbu 118 000 m2 na míru v regionu Landshut v Bavorsku.

Budova se nachází v severovýchodní části metropolitní oblasti Mnichova vedle dálnice A92 a spojuje tak okres Bruckberg-Gündlkofen a město Landshut. Tato nemovitost se nachází 35 km od Prologis Park Munich-Neufahrn a představuje jedno z mála míst v této oblasti s potenciálem pro rozsáhlou výstavbu. Budova je navržena tak, aby splňovala stříbrný standard Německé rady pro udržitelnou výstavbu budov (DGNB) a její dokončení je plánováno v prvním čtvrtletí roku 2016.

„Tato smlouva demonstruje sílu našich globálních vztahů se zákazníky a rozšiřuje naše partnerství s BMW Group na sedm trhů v USA a Evropě,“ řekl Thomas Karmann, senior viceprezident a regionální ředitel Prologis pro severní Evropu. „Jako jedna z největších logistických staveb v zemi napojených na dopravní infrastrukturu tato budova dále posílí naši přítomnost v oblasti, jež patří mezi lokality s nejnižším potenciálem pro výstavbu v Německu,“ dodal Thomas Karmann.

Zdroj: Prologis