30. října 2017

Prologis: Další výstavba v PP Szczecin

Prologis: Další výstavba v PP Szczecin

Prologis zahájil spekulativní výstavbu nové budovy o celkové rozloze 9 200 m2 v Prologis Park Szczecin. Tato budova je ze 60 % předpronajata mezinárodní nábytkářské společnosti, která bude mít tak v parku celkově k dispozici 19 600 m2 včetně prostor v nové budově. Dokončení výstavby je plánováno na první čtvrtletí roku 2017.

„Tato nová budova bude disponovat zvýšeným počtem bran a opačným rozponem sloupů, a bude přizpůsobena pro distribuční operace. Na přání zákazníka jsme instalovali více nakládacích můstků pro hladší průběh nakládky a vykládky,“ řekla viceprezidentka a ředitelka pro výstavbu Prologis v Polsku Ewa Zawadzka. „Zákazníci oceňují výhody tohoto parku a díky velké poptávce jsme mohli park rychle rozšířit,“ doplnila Ewa Zawadzka.

Prologis Park Szczecin je moderní distribuční park se třemi budovami o celkové rozloze 80 700 m2 v severozápadním Polsku. Park, který se nachází v průmyslovém areálu Goleniów u dálnice S3, necelých 70 km od přístavu Svinoústí, 40 kilometrů východně od hranic s Německem, 35 kilometrů severovýchodně od centra Štětína a sedm kilometrů jihozápadně od letiště Goleniów, je ideálním distribučním místem pro oblast západní Evropy a Skandinávie.

Zdroj: Prologis