25. října 2017

Prologis Europe spouští aplikaci

Prologis Europe spouští aplikaci

Prologis, Inc., oznámil spuštění mobilní aplikace pro iPhone určené zákazníkům a realitním makléřům hledajícím nemovitosti v Evropě. Prologis EU App, která je volně dostupná ke stažení na Apple app store, umožní svým uživatelům vyhledávat a mapovat nemovitosti společnosti Prologis v Evropě včetně států střední a východní Evropy. Aplikace k lokalizaci nejblíže dostupné nemovitosti pracuje pomocí systému GPS, a rovněž zobrazuje mapy, fotografie a plán cesty k danému místu. Aplikace je bez problémů kompatibilní se softwarem iPhone a uživatelé se tak mohou jednoduše spojit s relevantním kontaktem prostřednictvím emailu či telefonního hovoru.

„Protože je pro podnikání stále více důležitá rychlost a dostupnost informací, došli jsme k závěru, že je pro naše zákazníky důležité mít neustálý přístup k naší obrovské síti evropských lokací“, řekl Philip Dunne, prezident společnosti Prologis Europe. “Jsme potěšeni, že naše nová aplikace dává našim zákazníkům ve střední a východní Evropě možnost jednoduše objevovat další příležitosti v evropských zemích. Cílem této služby je podpořit růst našich zákazníků a pomoci jim vytvořit co nejoptimálnější síť dodavatelských řetězců, řekl Ben Bannatyne, výkonný ředitel a ředitel společnosti Prologis pro region střední a východní Evropy.

V Evropě Prologis  vlastní či investuje (stoprocentně nebo prostřednictvím spolufinancování) nemovitosti a rozvíjející se projekty o celkové výměře 13,5 milionů m2 celkem ve 14 zemích. Ve střední a východní Evropě portfolio společnosti Prologis čítá na 3,6 milionu m2, což z něj činí vedoucího poskytovatele distribučních nemovitostí v regionu (k 30. září 2013).

Zdroj: Prologis, Foto: iTunes