27. října 2017

Prologis má smlouvy na 7000 m2 v Polsku

Prologis má smlouvy na 7000 m2 v Polsku

Prologis, Inc. (NYSE: PLD), globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, podepsal čtyři nájemní smlouvy na celkem 7 000 m2 prostoru ve svých strategických obchodních jednotkách v Prologis Parku Wrocław III v Polsku.

Tyto smlouvy zahrnují pronájem:

  • 2 400 m2 společnosti Schumacher Packaging, jednomu z předních evropských výrobců obalů z vlnité a hladké lepenky;
  • 2 200 m2 společnosti Activ, největšímu evropskému výrobci a dovozci zařízení pro salóny krásy a kadeřnictví. Transakci zprostředkovala realitní kancelář Sharman Church;
  • 1 600 m2 společnosti Maxi Fliz, specialistovi na vybavení interiérů;
  • 776 m2 pronajatých společnosti Getback, poskytovateli služeb v oblasti řízení dluhů. Transakci zprostředkovala realitní agentura Colliers International.

Tyto smlouvy následují po oznámení podpisu nájemních smluv se společnostmi Neuca a Metalcom. Celkem jsou strategické obchodní jednotky, které jsou v současné době ve výstavbě, předem pronajaty ze 75 %. Společnost Neuca si pronajme 5 500 metrů čtverečních na dobu deseti let, zatímco společnost Metalcom podepsala smlouvu na 1 300 m2..

„Naše strategické obchodní jednotky nabízí velmi flexibilní řešení v oblasti průmyslových nemovitostí na trhu ve Wrocławi. Nejmenší jednotka má rozlohu 650 m2. Zákazníci, kteří provozují malé a středně velké firmy, mají ideální příležitost pro zahájení podnikatelské činnosti v regionu,“ říká Ewa Zawadzka, Head of Land & Development společnosti Prologis, „skutečnost, že 75 % volné plochy je pronajato více než měsíc před dokončením, demonstruje schopnost společnosti Prologis nabízet efektivní řešení, která odrážejí specifické požadavky našich zákazníků, jako je například vysoká poptávka po menších jednotkách v regionu.“

Prologis Park Wrocław III v současné době nabízí 130 000 m2 prostoru a nachází se hned vedle wrocławského dálničního okruhu na ulici Graniczna, sedm kilometrů jihovýchodně od Wrocławi a 3,5 km od letiště. Po dokončení nové výstavby o celkové rozloze 18 240 metrů čtverečních bude park plně dostaven. Prologis vlastní a spravuje portfolio o rozloze více než 3 700 000 metrů čtverečních logistických a distribučních prostor ve střední a východní Evropě (k 30. červnu 2014).

Zdroj a foto: Prologis