27. října 2017

Prologis: Martin Baláž povýšen

Prologis: Martin Baláž povýšen

Prologis oznámil, že Martin Baláž byl povýšen na ředitele pro výstavbu a pronájem pro Českou republiku a Slovensko. Martin Baláž bude dohlížet na nájemní aktivity a výstavbu v obou zemích, se zaměřením na Slovensko. I nadále bude podporovat investiční projekty společnosti a nájemní činnost v jejích stávajících distribučních parcích.

Foto: Porologis

„Prologis má štěstí, že má ve svém týmu oddané lidi, jako je Martin, kteří se podílí na našem úspěchu a řízení řady nedávných expanzí v celém regionu,“ řekl Martin Polák, senior viceprezident a ředitel Prologis pro Českou republiku a Slovensko, „od nástupu do společnosti Prologis pomáhal Martin při několika významných transakcích. Věřím, že on i jeho kolegové prokáží své výborné odborné znalosti a dovednosti na trhu i v budoucnu.“

Před nástupem do společnosti Prologis v roce 2014 působil Martin Baláž jako associate partner ve společnosti Cushman & Wakefield, kde byl šéfem oddělení pro průmyslové a maloobchodní sklady na Slovensku a vedoucím oddělení průmyslových nemovitostí v České republice. Martin má titul MBA v oboru stavebnictví a nemovitostí z College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii.

Zdroj: Porologis