30. října 2017

Prologis: Nové smlouvy v PP Teresin

Prologis: Nové smlouvy v PP Teresin

Prologis podepsal dvě nové smlouvy na pronájem 15 750 m2 ve svém polském parku Prologis Park Teresin.

Tyto smlouvy zahrnují:

  • Pronájem 5 850 m2 průmyslových ploch a kanceláří společnosti NTA. Ta poskytuje komplexní logistické služby pro papírenský průmysl a celkově tak v parku využívá 11 850 m2.
  • Pronájem 9 900 m2 průmyslových ploch a kanceláří společnosti Euro Pool System, která je lídrem na trhu s vratnými obaly v evropském dodavatelském řetězci čerstvého potravinářského zboží.

„V parku Prologis Park Teresin působíme už pět let,” říká ředitel pro logistiku společnosti NTA Leszek Garzombke. „Pro náš růst potřebujeme další prostory a expanze v tomto parku byla díky jeho poloze a napojení na železniční síť do západní Evropy, Pobalí a Ruska jasnou volbou,“ dodává Leszek Garzombke.

„Naše společnost vstoupila na polský trh v roce 2014,“ uvádí Julio Lázaro Badenas, manažer mezinárodního provozu společnosti Euro Pool System. „Otevření servisního centra zpětné logistiky v Prologis Park Teresin plně zapadá do naší růstové strategie v Polsku. Nyní zde budeme čistit přepravky a poskytovat služby zpětné logistiky a budeme blízko našim zákazníkům,“ doplňuje Julio Lázaro Badenas.

V Prologis Park Teresin se nacházejí tři budovy o celkové ploše téměř 160 000 m2. Tento moderní průmyslový areál je napojen přímo na železnici a díky silnici DK92 a dálnici A2 (křížení tras u města Wiskitki) poskytuje výborné spojení s národními i mezinárodními obchodními trasami.

„Tyto nové smlouvy jsou příkladem velké poptávky po prostorách v Prologis Park Teresin,” říká Kamila Pruk, senior leasing manažer společnosti Prologis v Polsku. „Poloha parku spolu s jeho napojením na silniční a železniční síť z něj učinila ideální volbu pro firmy, které chtějí podpořit růst svého byznysu jak v Polsku, tak v zahraničí,“ dodává Kamila Pruk.

Zdroj: Pologis