25. října 2017

Prologis podepsal novou smlouvu

Prologis podepsal novou smlouvu

Prologis oznámil podpis nájemní smlouvy. Společnost postaví na míru budovu o rozloze 11 200 m2 v Prologis Parku Szczecin pro Prime Cargo, dánskou společnost poskytující logistické služby třetím stranám.

Nemovitost bude sloužit jako distribuční centrum pro zákazníky společnosti Prime Cargo ve Skandinávii. Prologis Park Szczecin poskytuje přímý přístup k silniční i trajektové síti, čímž umožňuje rychlou dodávku zboží. Dokončení budovy, která bude postavena na pozemku společnosti Prologis, je naplánováno na třetí čtvrtletí roku 2014.

„Prologis Park Szczecin je ideálním místem pro společnosti působící v Německu nebo ve Skandinávii,“ řekl Ben Bannatyne, výkonný ředitel a regionální ředitel společnosti Prologis pro střední a východní Evropu, „blízkost klíčových dopravních cest dělá z parku strategické a důležité místo pro distribuční trh 3PL.“

Prologis Park Szczecin je plně pronajaté distribuční centrum o celkové rozloze 41 800 m2 nacházející se v severozápadní části Polska. Park je umístěn v průmyslovém parku Goleniów Industrial Park v blízkosti dálnice S3 přibližně 40 kilometrů východně od hranic s Německem a sedm kilometrů od letiště Szczecin-Goleniow. Mezi další zákazníky parku patří Swedwood, Rhenus Logistics, KIM HURT a DB Schenker.

Zdroj a foto: Prologis