27. října 2017

Prologis podepsal smlouvu s ČERVA

Prologis podepsal smlouvu s ČERVA

Prologis, Inc. (NYSE: PLD), globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil podpis nájemní smlouvy se společností ČERVA, pro kterou na míru postaví 31 190 m2 v nedávno zakoupeném Prologis Park Prague-Airport.

Tento projekt pro společnost ČERVA, velkoobchodního dodavatele osobních ochranných pracovních prostředků, je po spekulativní výstavbě 30 000 m2 již druhým projektem v novém parku Prologis Park Prague-Airport. V budově budou postavena také cross-docková zařízení včetně vnější rampy určené k bočnímu nakládání.

„Se společností Prologis spolupracujeme v regionu více než šest let, a proto jsme přesvědčeni, že se nám rozšíření spolupráce vyplatí a že společnost dodá kvalitní budovu na míru našich specifickým potřebám,“ řekl Albert Giliaev, předseda společnosti ČERVA.

„Jsme potěšeni, že si společnost ČERVA pro výstavbu nového moderního distribučního zařízení vybrala Prologis a náš nový Prologis Park Prague-Airport,“ řekl Martin Polák, senior viceprezident and Country Manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti Prologis, „Prologis Park Prague-Airport jsme koupili nedávno a zahajujeme zde již druhý projekt, což potvrzuje, že prémiová lokalita dělá z parku jedno z nejatraktivnějších center pro obchodní rozvoj v této oblasti.“

Prologis Park Prague-Airport se nachází u dálnice R6 - exit 7, což je pouhých pět minut jízdy od pražského Letiště Václava Havla, tři minuty od Pražského okruhu a deset minut od dálnice D5 spojující Prahu s Plzní a dále s Německem.Prologis ve střední a východní Evropě k 30. červnu 2014 vlastnil a spravoval přibližně 3,7 milionu m2 logistických a distribučních prostor.

Zdroj a foto: Prologis