27. října 2017

Prologis podepsal smlouvu s Helicar

Prologis podepsal smlouvu s Helicar

Prologis, Inc., globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí. oznámil, že podepsal nájemní smlouvu se společností Helicar, lídrem v oblasti mezinárodní automobilové dopravy, na 10 000 m2 distribučních a kancelářských prostor v Prologis Park Prague D1 East.

„Jsme velmi rádi, že jsme uzavřeli novou nájemní smlouvu se společností Helicar, která přispěla k tomu, že Prologis Park Prague D1 East a Prologis Park Prague D1 West jsou nyní zcela pronajaty,“ řekla Pavlína Plášková, Prologis leasing manager pro Českou republiku, „lokalita je pro většinu našich zákazníků prioritou, a proto jsme rádi, že můžeme poskytnout vysoce kvalitní prostory v zóně D1, která je jednou z nejvíce vyhledávaných lokalit v regionu.“

„Důležitá část činnosti naší nedávno získané společnosti All In Logis tvoří doprava a distribuce domácích spotřebičů. Proto pro nás bylo důležité vybrat pro novou distribuční základnu co nejlepší umístění. Prologis jednoduše nabídl nejlepší lokalitu, nejvhodnější velikost budovy a také projevil velkou míru pochopení pro naše obchodní potřeby,“ řekl Vít Hrabánek, generální ředitel společnosti Helicar.

Prologis Park Prague D1 East & West jsou moderní parky o celkové rozloze 212 000 m2 průmyslových prostor. Tyto parky se nachází u dálnice D1, pouhých 11 km jihovýchodně od Prahy, na křižovatce Říčany/Jesenice.

Prologis v České republice a na Slovensku vlastní a spravuje portfolio sestávající z více než 1,2 milionů metrů čtverečních logistických a distribučních prostor. Díky svému regionálnímu portfoliu o celkové rozloze více než 4,1 milionů metrů čtverečních je Prologis vedoucím provozovatelem distribučních nemovitostí ve střední a východní Evropě (k 30. září 2014).
Zdroj: Prologis