25. října 2017

Prologis postaví 18240 m2 v Polsku

Prologis postaví 18240 m2 v Polsku

Prologis, Inc., vedoucí globální vlastník, provozovatel a developer průmyslových nemovitostí, oznámil zahájení výstavby o rozloze 18 240 m2 logistického prostoru třídy A v Prologis Parku Wrocław III.

Nová nemovitost nabídne zákazníkům nejflexibilnější konfiguraci konstrukce na trhu průmyslových nemovitostí ve Vratislavi. Velikost jedné jednotky začíná na 650 m2. Dokončení výstavby je naplánováno na třetí čtvrtletí roku 2014. Dvě smlouvy o před-pronájmu 6 800 m2, které byly podepsány:

• 5 500 m2 bylo pronajato společnosti Neuca, největšímu distributorovi farmaceutických výrobků v Polsku. Společnost plánuje další rozvoj provozu v regionu. Nájemní smlouva byla podepsána na 10 let. 

• 1 300 m2 bylo pronajato společnosti Metalcom Sp. z o.o., dodavateli spojovacího materiálu, kotevních řešení a nestandardních  připevňovacích výrobků. Společnost si vybrala nemovitost společnosti Prologis z důvodu nedostatku malých jednotek třídy A vybavených nakládacími doky a přístupovými branami.

„Poptávka po moderních logistických nemovitostech v okolí Vroclavi v několika posledních měsících roste,“ řekla Ewa Zawadzka, viceprezidentka a vedoucí pro development společnosti Prologis v Polsku, „tato nemovitost nabízí unikátní schopnost uspokojit potřeby velkých i malých firem, které hledají vysoce kvalitní přizpůsobitelné prostory.“ Prologis Park Wrocław III se nachází sedm kilometrů jihovýchodně od Vratislavi u vratislavského okruhu v ulici Graniczna 3,5 kilometrů od letiště. Moderní distribuční park o celkové rozloze 130 000 m2 je z 91% obsazen. Po dokončení výstavby bude park plně rozvinut.   

Zdroj a foto: Prologis