29. října 2017

Prologis postavil budovu pro BMW Group

Prologis postavil budovu pro BMW Group

Prologis slavnostně otevřel budovu o rozloze 25 414 m2 postavenou na míru pro BMW Group v Prologis Park Bratislava. Slavnostní událost vyvrcholila oficiálním přestřižením pásky.

Ceremonie nesoucí se ve znamení „překročení cílové čáry“ se zúčastnili pan Wolfgang Baumann, viceprezident BMW pro logistiku náhradních dílů, Ben Bannatyne, prezident Prologis pro Evropu, a Martin Polák, senior viceprezident a ředitel Prologis pro střední a východní Evropu. Události se zúčastnili také primátor Sence a více než 80 vážených hostů, představitelů města, zástupců médií a zaměstnanců.

Moderní distribuční budova DC9 byla postavena na míru specifickým požadavkům zákazníka a disponuje LED osvětlením, zařízením pro regulaci teploty, osvětlením areálu, kamerovým systémem, speciálním IT řešením a místností pro nebezpečné zboží (ADR). Prostory budou sloužit jako centrum pro distribuci náhradních dílů pro celou střední Evropu.

„V regionu střední a východní Evropy nadále sledujeme poptávku od společností působících v automobilovém průmyslu, které často vyžadují budovy přizpůsobené tak, aby vyhovovaly jejich podnikatelské činnosti,“ řekl senior viceprezident a ředitel Prologis pro střední a východní Evropu Martin Polák. „Tato nová budova je prvotřídním příkladem naší schopnosti poskytovat prostory uzpůsobené potřebám zákazníkům v ideálních lokalitách. Jsme rádi, že jsme se podíleli na tak prestižním projektu.“

Zdroj: Prologis