1. ledna 1970

Prologis pro Euro Pool System CZ

Prologis pro Euro Pool System CZ

Prologis, Inc. oznámil podpis nové nájemní smlouvy se společností Euro Pool System CZ na 13 100 m2 v Prologis Parku Praha – Úžice. Euro Pool System, vedoucí poskytovatel logistických služeb v segmentu vratných a opakovaně použitelných obalů, bude využívat budovu číslo 1, aby pomohl svým klientům optimalizovat jejich logistické operace, snižovat náklady a urychlit doručení jejich zásilek.

„Vítáme Euro Pool System CZ v Prologis Park Praha – Úžice a jsme potěšeni, že nám svěřili své skladové potřeby na příštích 15 let“, řekl Marek Muller, ředitel rozvoje a leasingu společnosti Prologis pro Českou republiku. „Tento stupeň důvěry je odměnou pro tým úžického parku a potvrzuje, že naše zaměření na poskytování nejvyšší kvality služeb se vyplácí.“ S touto nejnovější transakcí je Prologis Park Praha - Úžice zaplněn z 94,1 %.

Prologis Park Praha - Úžice je moderní logistický park situovaný severně od Prahy na hlavním tahu do Německa. Park sestává ze čtyř budov o celkové rozloze přes 97 000 m2. Při plné zastavěnosti může pojmout až sedm budov o celkové rozloze téměř 170 000 m2 distribučních prostor nejvyšší kvality. Úžický park je prvním trvale udržitelným distribučním centrem ve střední a východní Evropě, které využívá standardy vzduchotěsnosti snižující energetické náklady, energeticky úsporný systém osvětlení a sběrnu dešťové vody používanou na zavlažování půdy a čistění fasád.

Zdroj a foto: Prologis