30. října 2017

Prologis pro Raben na Slovensku

Prologis pro Raben na Slovensku

Prologis zahájil výstavbu distribučních prostor, které budou vystavěny zcela na míru. Budova o velikosti 3 755 m2 vyroste v Prologis Park Nové Mesto a obsadí ji poskytovatel logistických služeb Raben Logistics Slovensko.

Výstavba by měla být dokončena v prvním čtvrtletí roku 2017 a společnost Raben si tak celkově bude v parku pronajímat 14 700 m2. Odtud nadále bude zajišťovat svůj servis za využití nákladních aut a dodávek.

„Tato expanze šla ruku v ruce s posláním vybojovat konkurenční výhodu pro naše zákazníky. S umístěním parku a kvalitou služeb společnosti Prologis, ať už v rámci Prologis Park Nove Mesto, tak v celém regionu, jsme totiž nadmíru spokojeni,“ řekl manažer kontraktní logistiky společnosti Raben Logistics Slovensko Věnceslav Dobrynský. „Nepřetržitě zkoumáme nové způsoby, jak optimalizovat vlastní operace a tato nová budova je plně v souladu se strategií společnosti Raben,“ dodal Dobrynský.

„Vzhledem ke stále rozvíjející se povaze logistiky, se flexibilita stává pro poskytovatele, kteří chtějí uspokojit rostoucí poptávku, stále důležitější,“ řekl ředitel pro pronájem a výstavbu společnosti Prologis v České republice a Slovensku Martin Baláž. „My jsme se zavázali přizpůsobit naše zařízení tak, aby přesně splňovala požadavky našich zákazníků. Jinak to není ani v případě našeho dlouhodobého zákazníka, společnosti Raben,“ dodal Baláž.

Prologis Park Nové Mesto se v současné době skládá ze dvou plně obsazených budov, které nabízí celkem 36 000 m2 distribučních prostor. Nachází se 100 kilometrů severovýchodně od Bratislavy a s přímým připojením na dálnici D1 je ideálním uzlem pro domácí i mezinárodní logistické služby.

Zdroj: Prologis