27. října 2017

Prologis spekulativně v PP Wroclaw

Prologis spekulativně v PP Wroclaw

Prologis oznámil zahájení výstavby spekulativní budovy o celkové rozloze 18 500 m2 v Prologis Park Wroclaw V. Dokončení výstavby je plánováno na třetí čtvrtletí 2015.

Nová budova se stane již šestou budovou postavenou v plně obsazeném moderním průmyslovém parku Prologis Park Wroclaw V a 22. budovou společnosti Prologis v Dolním Slezsku. Úroveň obsazenosti stávajícího portfolia 21 budov je 99 %.

„Vysoká poptávka v kombinaci s jednou z nejnižších měr neobsazenosti v Polsku nás motivovaly, abychom pokračovali v investicích v rámci vratislavského trhu,“ řekl Paweł Sapek, senior viceprezident a ředitel Prologis pro Polsko, „naše finanční stabilita nám umožňuje zahájit výstavbu a během několika měsíců dodat zcela novou budovu.“

Prologis Park Wroclaw V sestává ze čtyř budov postavených na míru o celkové rozloze více než 90 000 m2a jedné spekulativní budovy o rozloze 27 000 metrů čtverečních. Park má potenciál pro výstavbu dalších 141 500 metrů čtverečních. Park nabízí přímý přístup k dálnici A4 zajišťující spojení mezi Německem, Ukrajinou, Českou republikou a v rámci Polska.

Prologis je s více než 483 000 m2 ve čtyřech logistických parcích a 21 budovách největším poskytovatelem průmyslových nemovitostí na trhu v Dolním Slezsku.

Zdroj: Prologis