25. října 2017

Prologis: spekulativní výstavba v Polsku

Prologis: spekulativní výstavba v Polsku

Prologis oznámil spekulativní výstavbu moderních distribučních prostor o rozloze 27 000 m2 v Prologis Parku Wroclaw V v Polsku.

„Vratislav je v současné době jednou z nejžádanějších lokalit s nejnižší mírou neobsazenosti, co se logistických prostorů v Polsku týče,“ řekl Ben Bannatyne, výkonný ředitel a regionální ředitel společnosti Prologis pro střední a východní Evropu, „v Prologis Parku Wroclaw V bylo v posledních dvou letech postaveno několik budov na míru. Tento vývoj potvrzuje důvěru našich zákazníků v růst trhu v této oblasti. Díky našim dobře umístěným pozemkům jsme schopni této poptávce vyhovět a začít ihned stavět.“ 

Prologis Park Wroclaw V sestává z celkem 90 000 m2 moderních průmyslových prostor, které využívají společnosti Eko Holding, Neonet, Tradis a UPM Raflatac. Park nabízí možnost další výstavby celkem 125 000 m2. 

Park s logistickými prostory třídy A se nachází v Nowa Wieś Wrocławska v těsné blízkosti obchvatu Vratislavi přibližně tři kilometry jihozápadně od dopravního uzlu Wroclaw Bielany na křižovatce dálnice A4 (Berlín – Vratislav – Ukrajina) a dálnice S8/E67.

Zdroj a foto: Prologis