27. října 2017

Prologis staví 16000 m2 v PP Chorzów

Prologis staví 16000 m2 v PP Chorzów

Prologis zahájil výstavbu budovy s malými obchodními jednotkami o celkové rozloze 16 000 m2 v Prologis Park Chorzów v Polsku. Budova je již ze 45 % pronajata globálním lídrem v oblasti expresních přepravních služeb. Dokončení je plánováno na druhé čtvrtletí roku 2016.

Nejmenší obchodní jednotky k pronájmu začínají na pouhých 828 m2. Díky tomu je budova zajímavá pro zákazníky, kteří hledají vysoce kvalitní a flexibilní kancelářské a distribuční prostory v rámci města. Jedná se o cross-dockovou budovu, kde je každá jednotka vybavena přístupovou bránou a dvěma nakládacími rampami. Jednotky mohou být různě kombinovány, tak aby prostor plně vyhovoval individuálním potřebám zákazníka. Tato flexibilita umožňuje co nejefektivnější využití prostoru a pomáhá snižovat provozní náklady.

„Jedná se o druhou budovu s malými obchodními jednotkami v Polsku postavenou společností Prologis, první najdeme ve Vratislavi,“ řekl Paweł Sapek, senior viceprezident a ředitel Prologis pro Polsko, „jsme si jisti, že budova bude mít stejně velký úspěch jako její předchůdkyně ve Vratislavi a že bude velmi brzy zcela pronajata.“

Prologis Park Chorzów je moderní distribuční centrum o celkové rozloze 235 000 m2. Nachází se na západním okraji města Katowice v bezprostřední blízkosti dálnice A4, která spojuje Ukrajinu a Německo, a 15 kilometrů od křižovatky dvou největších mezinárodních dopravních koridorů v Polsku Gliwice-Sośnica.

Zdroj: Prologis