1. ledna 1970

Prologis staví na míru v Park Wroclaw V

Prologis staví na míru v Park Wroclaw V

Prologis, Inc., oznámil, že v prvním čtvrtletí roku 2013 podepsal dohodu o výstavbě projektu na míru (build-to-suit) v Prologis Park Wroclaw V pro společnost Tradis, která je součástí Eurocash Group. Jde o třetí budovu na míru o rozloze 18 300 m2 postavenou v tomto parku za posledních méně než 24 měsíců.

Ewa Zawadska, business development director Prologisu v Polsku, řekla: „Jsme nadšeni, že si Tradis pro stavbu nové budovy vybral za partnera právě Prologis. Je to pro nás opravdu významný zákazník a my se velmi těšíme na další posilování našich vztahů. V Prologis Park Wroclaw V jde již o třetí projekt na míru za poslední méně než dva roky, což jen potvrzuje strategický význam této klíčové lokality a zároveň vysílá pozitivní signály širšímu polskému trhu.“

V prvním čtvrtletí roku 2012 společnost Prologis předala projekt na míru o rozloze 19 100 m2společnosti UPM Raflatac, která je vedoucím poskytovatelem samolepicích etiket. Aktuálně pak ve čtvrtém čtvrtletí roku 2012 podepsala smlouvu na výstavbu budovy na míru o rozloze 17 800 m2 pro vedoucího velkoobchodního i maloobchodního dodavatele bílého zboží a elektroniky.

Na parcele o rozloze 70 hektarů nabízí Prologis Park Wroclaw možnosti k další výstavbě, celkem zde lze vybudovat až 290 000 m2. Park se nachází v těsné blízkosti budoucího obchvatu Wroclavi, 3 kilometry na jihovýchod od křižovatky Wroclaw Bielany, kde se kříží rychlostní silnice A4 vedoucí z Berlína na Ukrajinu se silnicí E261.

Se čtyřmi distribučními parky a 17 budovami o celkové rozloze 360 000 metrů čtverečních je Prologis největším poskytovatelem průmyslových nemovitostí v regionu Wroclawi.

Zdroj a foto: Prologis