27. října 2017

Prologis SVE oznamuje nová povýšení

Prologis SVE oznamuje nová povýšení

Prologis, Inc (NYSE: PLD), globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, dnes oznámil, že povýšil čtyři zaměstnance pracující v regionu střední a východní Evropy.

Povýšeni byli:
Martin Polák na pozici senior viceprezidenta a country managera pro Českou republiku a Slovensko. Martin nastoupil do společnosti Prologis v roce 2008. Na starosti má rozvoj a nájemní aktivity společnosti  Prologis na českém a slovenském trhu, řízení projektů, správu majetku a finanční oddělení. Před nástupem do společnosti Prologis pracoval Martin pro IPEC Group, kde zastával pozici manažera logistických a průmyslových budov. Martin vystudoval ekonomiku a stavebnictví na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě.

Michal Vrba na pozici ředitele projektového managementu v České republice a na Slovensku. Na této pozici bude zodpovědný za územní rozvoj, procesování všech nových projektů, včetně širokého spektra BTS projektů na míru zákazníkům Prologis v České republice a na Slovensku. Michal vystudoval České vysoké učení technické v Praze, obor Management a ekonomika ve stavebnictví.

Renata Michalczyk na pozici vedoucí správy nemovitostí pro Polsko. Do Prologis nastoupila v roce 2010. Je zkušenou manažerkou v oblasti řízení nemovitostí, více než pět let pracovala v AIG/Lincoln, kde byla zodpovědná za skladové prostory ve Varšavě a ve Slezsku. Vystudovala Ekonomickou fakultu na Varšavské univerzitě (University of Life Sciences) a fakultu managementu a marketingu na Varšavské ekonomické univerzitě. Je také držitelkou diplomu v oblasti řízení majetku z Univerzity ekologie a managementu.

Michał Ptaszyński na pozici ředitele nově vytvořeného oddělení pro pozemky a výstavbu vedeného Ewou Zawadzkou, viceprezidentkou a vedoucí oddělení pro pozemky a výstavbu. Na nové pozici bude zodpovědný za akvizice, nové investice a vyhledávání nových projektů. V Prologis pracuje od roku 2011. Dříve pracoval v Pomerania Development Agency a v developerské společnosti Torus, kde působil na různých manažerských pozicích. Michał vystudoval Fakultu geodézie a oceňování nemovitostí na Univerzitě zemědělství a technologie v Olsztynu. Je certifikovaným manažerem nemovitostí a držitelem certifikátu CCIM (Certified Commercial Investment Member).

„Povýšení je přirozeným procesem ve vývoji společnosti a zaměstnanců,“ řekl Ben Bannatyne, ředitel Prologis pro střední a východní Evropu, „jsme hrdí, že naše společnost má tým oddaných a zkušených zaměstnanců, kteří využívají své zkušenosti a odborné znalosti při podpoře našich zákazníků.“

Prologis je díky svému aktivnímu působení v pěti zemích v regionu (Polsko, Česká republika, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko) a portfoliu o celkové rozloze více než 3,7 milionu metrů čtverečních vedoucím provozovatelem distribučních nemovitostí ve střední a východní Evropě (k 30. červnu 2014).

Zdroj a foto: Prologis