1. ledna 1970

Prologis v Maďarsku obnovil smlouvy

Prologis v Maďarsku obnovil smlouvy

Prologis oznámil, že obnovil a rozšířil smlouvy se dvěma maďarskými klienty. Ti si nyní pronajímají celkem 23 100 m2. Transakce zahrnují:

  • 17 600 m2 obnovila a rozšířila je o další 2 900 m2společnost Iron Mountain, vedoucí poskytovatel služeb v oblasti skladování a informačního managementu, v Budově 1 v  Prologis Park Budapest-Gyál. Budova 1 je nyní plně obsazena.
  • 2 600 m2 obnovila společnost ADR Logistics, specialista na přepravu nebezpečných látek, v Budově 5 v Prologis Park Budapest-Gyál.

„Skutečnost, že dvě velké průmyslové společnosti obnovily své nájmy, a společnost Iron Mountain dokonce navýšila velikost svých prostor, je povzbuzující zprávou pro maďarský trh,“ řekl László Kemenes, vice president a market officer společnosti Prologis v Maďarsku. „Po pěti letech poskytování služeb oběma nájemcům jsme potěšeni, že můžeme podporovat jejich činnost a těšíme se na úspěšnou spolupráci v budoucnu.“

Prologis Park Budapest-Gyál nabízí v osmi budovách přes 151 000 m2 moderních distribučních prostor. Park je v těsné blízkosti rychlostní silnice M5 a dopravního uzlu M5-M0, 18 kilometrů jihovýchodně od centra Budapešti a 17 kilometrů od budapešťského mezinárodního letiště.

Prologis Park Budapest-Sziget nabízí v sedmi budovách přes 120 500 m2 distribučních prostor. Prostory je možné rozšířit o dalších až 50 000 m2. Díky blízkosti okruhu M0 disponuje tento park snadnou dopravní dostupností s letištěm i celou maďarskou silniční sítí. Portfolio Prologisu v Maďarsku čítá přes 490 000 metrů čtverečních distribučních prostor v celkem pěti parcích v regionu Budapešť (Gyál, Harbor Park, Százhalombatta, Szigetszentmiklós, Budaörs) a jednom parku v Hegyeshalomu. Portfolio společnosti Prologis ve střední a východní Evropě přesahuje 3,5 milionu metrů čtverečních, což z Prologisu dělá vedoucího poskytovatele distribučních prostor v regionu (k 30. červnu 2013).

Zdroj a foto: Prologis