1. ledna 1970

Prologis získal prestižní ocenění

Prologis získal prestižní ocenění

Prologis Park Wroclaw V, který se nachází na jihozápadě Polska, byl oceněn cenou Prime Property Prize 2013 v kategorii „Investice roku – trh logistických a skladových prostor“, jež je udílena vedoucím polským portálem zaměřeným na nemovitosti, propertynews.pl, a organizátorem fóra Property Forum 2013.

Ocenění si včera večer převzal Bartosz Mierzwiak, senior vice president a market officer společnosti Prologis v Polsku, v rámci gala večera Prime Property Prize Gala, který se konal v hotelu Sheraton ve Varšavě.

Porota skládající se z editorů, členů fóra expertů a čtenářů propertynews.pl, o Prologis Parku Wroclaw V prohlásila: „Prologis Park Wrocław V díky své vysoké kvalitě a výhodné poloze zaujal mnoho investorů a zákazníků. To přispělo k zatraktivnění celého regionu zejména pro logistické a skladové provozovatele a investory nejen z Polska, ale i z celé Evropy. Park přesvědčil i tak renomované společnosti jakými jsou Eko Holding a Tradis, člen Eurocash Group.“

Prologis Park Wroclaw V přímo sousedí s obchvatem Vratislavi a má snadné dopravní spojení s klíčovými silničními tahy přes uzel Vratislav – Bielany. Park sestává ze čtyř budov stavěných na míru, tři z nich jsou momentálně ve výstavbě. Prologis Park Wroclaw V se rozkládá na pozemku o celkové výměře 70 hektarů a až bude plně zastavěn, bude nabízet přes 290 000 m2 logistických prostor třídy A.

Zdroj a foto: Prologis