1. ledna 1970

Raiffeisenbank a Nová Karolina Park

Raiffeisenbank a Nová Karolina Park

Až 715 milionů korun poskytne na výstavbu kancelářského komplexu Nová Karolina Park Ostrava finanční partner projektu Raiffeisenbank.

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde

nova karolína

Projekt nabídne na ploše 24 600 m2 kromě obchodů a restaurací také kancelářské prostory. Tradiční partner při financování developerských projektů na českém trhu Raiffeisenbank a.s. společně s Raiffeisenlandesbank Oberösterreich AG schválily investiční úvěr pro společnost New Karolina Office Development, a.s. Maximální výše úvěru činí 715 milionů korun.

Projekt je společnou investicí tří významných investorů, a to PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC, a Multi Development Czech Republic. Administrativní budova Nová Karolina Park je architektonicky ojedinělý projekt, který má ambici zapadnout do historického jádra města. Projekt nabízí v šesti nadzemních podlažích téměř 25 000 m2 kancelářských ploch; ty doplňuje dalších 4 000 m2 ploch určených pro obchody, služby a gastronomii. Kromě atraktivních kancelářských prostor s flexibilní možností dělení pater je v budově i podzemní podlaží s 280 parkovacími místy. Oficiální otevření je plánováno na jaro 2013, přičemž nákupní centrum je již otevřeno. Nová Karolina Park bude certifikována jako zelená budova dle BREEAM.


Zdroj: http://www.realit.cz/aktualita/raiffeisenbank-poskytne-tri-ctvrte-miliardy-na-vystavbu-nova-karolina-park
Foto: Multi Development

Aktivní nabídky společnosti PASSERINVEST GROUP, a.s. najdete zde