27. října 2017

Regus otevírá nové business centrum

Regus otevírá nové business centrum

Regus, největší globální poskytovatel flexibilních pracovišť, a HB Reavis, mezinárodní developerská skupina, oznámili, že společnost Regus si pronajala celkem 974 m2 kancelářských ploch třídy A v rámci administrativního komplexu River Garden II/III v rychle se rozvíjející lokalitě Prahy 8 – Karlín.

Společnost Regus tak v České republice aktuálně provozuje devět business center, a to v Praze, Brně a Ostravě. Otevřením centra v komplexu River Garden rozšířil Regus svou síť business center o velmi perspektivní oblast s vysokou hustotou obchodních společností. Nyní mají zákazníci Regus možnost využívat sedmi plně vybavených, reprezentativních center v Praze k práci či ke schůzkám s obchodními partnery, a tím zvládnout narůstající nároky na flexibilitu své práce.

„Tímto krokem reagujeme na rostoucí poptávku zákazníků po našich business centrech v Praze a další vhodné lokality budeme přidávat i v následujících letech,“ uvedl Karel Pelán, ředitel společnosti Regus v České republice, „Administrativní komplex River Garden II/III je moderní budova s vysokými standardy i vybavením a nachází se v rychle se rozvíjející čtvrti Karlína, kde sídlí početná business komunita. Jsme proto velmi rádi, že díky spolupráci s HB Reavis můžeme tyto atraktivní kancelářské prostory zprostředkovat našim klientům.“

„River Garden II/III je s celkovou pronajímatelnou plochou více než 25 000 m2 největším kancelářským komplexem, který byl dokončený loni v hlavním městě. Těší se velkému zájmu prestižních nájemců – v současné době je budova téměř plně pronajata např. společnostmi Philips, JCDecaux, NCR nebo Hills. Jsme velmi potěšeni, že jejich řady nyní rozšířila společnost Regus, která je pro nás svým inovativním přístupem k pracovnímu prostředí významným partnerem,“ říká Petr Herman, Business Development Director, pověřený řízením HB Reavis v České republice.  „Přítomnost společnosti Regus v naší budově má pro nás přidanou hodnotu – přináší nám jako developerovi a tím potenciálně i našim nájemcům vynikající flexibilitu, která je pro dynamicky se rozvíjející společnosti klíčová,“ doplňuje Tomáš Stařík, Leasing Manager HB Reavis.

Zdroj: Regus