27. října 2017

Rhenus Logistics si pronajme od Prologis

Rhenus Logistics si pronajme od Prologis

Prologis podepsal novou nájemní smlouvu s Rhenus Logistics, společností poskytující logistické služby, na 7 200 m2 v Prologis Park Szczecin.

Tato nová smlouva rozšiřuje prostor pronajatý společností Rhenus Logistics v budově 1 v Prologis Park Szczecin na 21 200 m2. Prologis Park Szczecin je moderní distribuční centrum o celkové rozloze 53 000 m2 v severozápadním Polsku. Nachází se v průmyslovém parku Goleniów na dálnici S3, asi 40 kilometrů od hranic s Německem a sedm kilometrů od letiště Szczecin-Goleniów.

„Jsme rádi, že náš dlouhodobý partner Rhenus Logistics, který s námi na území Polska spolupracuje již osm let, oceňuje vysokou kvalitu našeho parku ve Štětíně,“ řekl Marcin Wronecki, leasing manager Prologis v Polsku, „význam Štětína jako distribučního centra Polska roste, jelikož představuje ideální logistickou křižovatku pro místní trhy, pobaltské státy i západní Evropu.“

Transakci zprostředkovala společnost Colliers International. „Tato nájemní smlouva je ukázkovým příkladem schopnosti developera flexibilně reagovat na náhlý požadavek zákazníka rozšířit svůj stávající pronajatý prostor. Jednání usnadnily také zřejmé znalosti zákazníka v oblasti developerského byznysu. Jsme rádi, že agentura Colliers měla možnost s oběma stranami během uzavírání smlouvy spolupracovat,“ řeklTomasz Kasperowicz, partner společnosti Colliers International.

Společnost je aktivní na trzích v pěti zemích střední a východní Evropy a s portfoliem sestávajícím ze 4,1 milionu m2 je Prologis vedoucím poskytovatelem distribučních budov ve střední a východní Evropě (k 31. prosinci 2014).

Zdroj: Prologis