1. ledna 1970

ROP Severozápad do budovy Palmer Capital

ROP Severozápad do budovy Palmer Capital

Palmer Capital, rychle rostoucí správce nemovitostních fondů a nemovitostí spravující ve střední a východní Evropě portfolio v hodnotě 300 milionů EUR, s potěšením oznamuje, že ROP Severozápad se přestěhuje do budovy v Berní ulici 2261/1, kterou společnost v Ústí nad Labem vlastní a spravuje.  Na základě smlouvy si bude ROP Severozápad pronajímat 1 500  m2 po dobu tří let. Do nových prostor se přestěhuje v červnu 2013.   ROP Severozápad v současné chvíli sídlí v ulici Masarykova 3488/1, ale rostoucí nájemné je vedlo k vypsání tendru za účelem vyhledat nové prostory. Palmer Capital byla jednou ze společností, které se dostaly do posledního kola výběrového řízení.

Petr Navrátil, předseda ROP Severozápad, řekl: „Při hledání nových prostor jsme vybírali z mnoha možností a konkurence byla poměrně velká. Pro objekt společnosti Palmer Capital jsme se rozhodli proto, že nabízí nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou, kterou jsme požadovali.“ „Palmer Capital se těší, až přivítá ROP Severozápad v jeho nových kancelářích v Berní ulici. Naše nabídka pro ROP Severozápad přišla s nejkonkurenceschopnější cenou nájemného, flexibilními podmínkami, vysoce kvalitními prostory a bezkonkurenčními službami v oblasti správy nemovitostí na trhu s kancelářskými nemovitostmi v Ústí nad Labem, řekl Zbyněk Laube, vedoucí oddělení asset managementu a developmentu společnosti Palmer Capital pro střední a východní Evropu.

Spokojenost klientů je pro tým Palmer Capital vždy na prvním místě, proto věnuje každému z nich maximální možnou pozornost a snaží se dotáhnout každou zakázku až do úspěšného konce.

Zdroj: Palmer Capital