30. října 2017

Scott & Weber:5* kanceláře v Atriu Flora

Scott & Weber:5* kanceláře v Atriu Flora

10. listopadu slavnostně otevírá reprezenatativní plně vybavené kanceláře v Praze na Královských Vinohradech. Otevřením luxusních kancelářích přímo v Atriu Flora reaguje společnost Scott & Weber na zájem o vybavené kanceláře na známé adrese Na Dni otevřených dveří ve čtvrtek 10.listopadu si budete moci toto jedinečné kancelářské centru prohlédnout a zároveň si užit atraktivní program.

Plně vybavená a servisovaná kancelářská centra společnosti Scott & Weber najdou Pražané již v pěti lokalitách. Lidé pracující v kancelářích si tak mohou vybrat tu část Prahy, která je jim nejblíž, a to i po citové stránce. Na výběr je Revoluční Office Center v historickém jádru Prahy, Budějovická alej v největší kancelářské čtvrti v Praze 4, Anděl Park v nejprestižnější byznys lokalitě Smíchov v Praze 5, Garden Eleven uprostřed zeleně v Praze 10 a nyní i Atrium Flora Office Center na Královských Vinohradech v Praze 3. Poslední zmíněné kanceláře budou připraveny k nastěhování na podzim, ale už nyní místa rychle mizí.

Luxusní kanceláře v atraktivní čtvrti Královské Vinohrady v Praze 3

Otevřením luxusních kancelářích přímo v Atriu Flora reaguje společnost Scott & Weber, která je největším českým specialistou v oboru Serviced Offices, na zájem o vybavené kanceláře v moderní budově na známé adrese se skvělou dostupností a občanskou vybaveností. K dispozici budou i denní kanceláře pro klienty s potřebou pouze občasného pronájmu, virtuální kanceláře neboli virtuální sídla pro vylepšení image firmy a vybavené zasedací místnosti. Zprostředkování pronájmu pro společnost Scott & Weber zařídila společnost Cushman & Wakefield.

Zn. Levně, kvalitně a rychle

Rozdíl mezi plně vybavenými a klasickými kancelářemi není zdaleka jen v tom, že v nich najdeme nový a moderní nábytek. V servisovaných kancelářích jsou profesionální služby samozřejmostí, a to hned od prvního dne. Usměvavé recepční a schopné asistentky, které vyřídí hovory jménem společnosti, jsou vždy k dispozici. O klienty pečují provozní manažeři, zaměstnanci údržby a úklidových služeb, IT specialisti dohlížející na inovativní high-end informační a telekomunikační služby, a to včetně klimatizované a monitorované serverovny pro produktivní a bezpečnou kancelářskou práci. V každém centru má klient kromě své kanceláře k dispozici řadu dalších užitečných prostor a služeb - dostatečný počet zasedacích místností, vybavené a udržované kuchyňky, odpočinkové relax zóny, copy centra, účetní služby, právní a notářské služby, reklamu a design - nic z toho není problém zajistit, a to vždy levně, kvalitně a rychle.

Buďte v pohodlí i v dynamickém byznys světě

Uživatelé plně vybavených kanceláří oceňují také flexibilní podmínky pronájmu. Mohou je využít na den, měsíc i na celý rok a také změnit jejich velikost v případě potřeby. Záleží jen na přání klienta. “Chceme být pro klienta velkou jistotou v dnešním dynamickém a turbulentním byznys světě. Obchodní podmínky smlouvy si určí sám klient. Doba pronájmu je zcela flexibilní, dokonce je možné změnit i velikost kanceláře dle aktuální potřeby společnosti, a to během trvání nájemní smlouvy,” říká Adam Zvada, zakladatel společnosti Scott & Weber.

 

10 zajímavostí v novém kancelářském centru Atrium Flora, kterých se nemůžeme dočkat

Pan Adam Zvada, spolumajitel společnosti Scott & Weber, poskytující flexibilní kancelářská řešení na přání klientů, prozradil 10 zajímavostí, které v prostorách Atria Flora najdeme. Patří mezi ně 800 m2 velká terasaplná zeleně s krásným výhledem, tři relaxační místnosti, volně přístupná hot-desk kancelář, sprchový kout na patře, místnost pro naprosté soukromí - tzv. Call Box, parkování v podzemních garážích

s výtahem přímo do kanceláří, úschovna kol se šatnami pro cyklisty, možnost pronájmu venkovní zasedací místnosti na terase až pro 40 osob, kanceláře s francouzskými okny s přímým vstupem na terasu, sportovní zóna na čerstvém vzduchu, a to vše v moderním designovém prostředí navrženého architekty společnosti Architekti CCA. “Víme, že Pražané tráví v práci hodně času, a proto jsme po celou dobu příprav měli na mysli, že bychom jim chtěli nabídnout prostory, kde se budou cítit skvěle. Místo, které bude jejich druhým domovem a kam budou rádi zvát své klienty,” říká Petra Kolářová, General Manager firmy Scott & Weber. První dojem je důležitý, proto jsou recepce a vstupní hala reprezentativní a designově výborně zvládnuté. Základními prvky veškerých prostor je moderní, světlý a zároveň pohodlný nábytek od společností ELAN Interior a Linstram.

Atrium Flora Office Center promění v Pevnost Boyard

Vize poskytnout klientům prostředí pro podnikání, které propojuje byznys (kanceláře, zasedací místnosti, vlastní recepce, copy centra, špičkové ICT služby, hot desk) a osobní odpočinek (relaxační zóny Ventia, Lenta a Siesta, vlastní privátní terasa, vybavené kuchyňky, call room apod.), nás provázela i během příprav Dne otevřených dveří.

Atrium Flora se v den otevření ve čtvrtek 10. listopadu promění v Pevnost Boyard. Brána do pevnosti Flora se otevře Vám i Vašim blízkým ve 13 hodin. Našim cílem je, aby Atrium Flora bylo pro naše klienty stejně jedinečné, jako byl tento legendární seriál ve svých dobách, a aby pro ně bylo Atrium Flora pevností, kde se však budou cítit dobře, bezpečně, a budou zde rádi vítat své návštěvy.

Během slavnostního otevření návštěvníky čeká jedinečná možnost prohlídky celého kancelářského centra (cca 1.100 m2 plus 800m2 privátní terasy), které bylo navrženo dle nejnovějších pracovních trendů.  Připraven je atraktivní program plný zábavy a skvělých zážitků a ochutnávání delikates. Chybět nebudou moderní a psychologická kouzla, která zažívají boom v Evropě i Americe. Sportovci i nesportovci s duší hráče ocení myšlenkový fotbal a luštění hlavolamu. Celá akce vyvrcholí hádankovým duelem a upomínkovou fotografií s otcem Furou.

O společnosti Scott & Weber

Společnost Scott & Weber je největším českým poskytovatelem plně vybavených a servisovaných kancelářských prostor, ve kterých může začít ihned pracovat jedna osoba i velká společnost, a to po dobu pár hodin či několika let. V Praze ve svých pěti kancelářských centrech společnost pronajímá více než 600 pracovních míst a 12 zasedacích místností.

Klienti z řad začínajících start-upů, malých firem i poboček velkých mezinárodních korporací, kterými jsou například AT&T, VMware, Miton, Hitachi a další, oceňují na řešení společnosti Scott & Weber zejména flexibilní nájemní podmínky, atraktivní vzhled kancelářských prostor a 5hvězdičkový servis a služby našeho týmu.  

Více informací naleznete na webových stránkách www.scottweber.cz.