28. ledna 2018

Společnost Smarty CZ novým nájemcem Bredovského dvora

Společnost Smarty CZ novým nájemcem Bredovského dvora

Novým nájemcem kancelářské budovy Bredovský dvůr v Praze 1 se stala společnost Smarty CZ, která si pronajala 700 m2. Bredovský dvůr tak dosáhl nad 95% obsazenost.

Bredovský dvůr je moderní kancelářský komplex v Praze 1, na rozhraní ulic Olivova a Politických vězňů. Vznikl v roce 2002 rekonstrukcí dvou historických budov, které spojuje novostavba, a nabízí 12 000 m2 reprezentativních administrativních prostor třídy A. Dlouhodobým správcem Bredovského dvora je od roku 2007 společnost Euramco, jejíž středoevropská centrála v budově také sídlí.

Skupinu stálých nájemců Bredovského dvora od dubna 2018 rozšíří společnost Smarty CZ, přední online prodejce mobilních telefonů a chytré elektroniky, provozovatel značkový prodejen iWant Apple Premium Reseller a poskytovatel autorizovaných Apple servisních služeb. Smarty CZ přemístí svou centrálu na poslední vhodnou volnou plochu této prestižní kancelářské budovy o velikosti 700 m2 umístěnou ve 2. patře vnitrobloku.

„Kapacity dosavadních prostor postupně přestaly pokrývat naši potřebu pro efektivní a zároveň dostatečně komfortní rozložení rostoucích týmů. Praha 1 nám vždy poskytovala reprezentativní zázemí s dobrou dostupností pro naše zaměstnance, a proto nás potěšilo, že se díky prostorné jednotce v Bredovském dvoře podařilo v této oblasti zachovat kontinuitu,“ říká Ing. Petr Syrůček, předseda představenstva Smarty CZ a.s.

Foto: kancelářská budova Bredovský dvůr, Praha 1